Sayfa 190/262 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240 ... SonSon
Arama sonucu : 2089 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. arsan bilanco tahminim bugun gelecek. bugune kadar boyle dusunmuyordum ama sanirim piyasa bilancoyu biraz da olsa begenecek. ytd

2. Abi gelsin blanco.ona gore pozisyonumuzu ona gore tekrar gozden gecirelim.temel odakli aldik.bir cacik olmadi.Soyle guzel 11 lere zuplasada kacsam.Onun icinde 100 ustunde blanco lazim.Bu blancoyu etkileyen faiz giderleri olacak.isterlerse blancoya faiz giderlerini yazarlar 20 milyon 50 milyon sak duser.İsterlerse 3 ayliga birakirlar.
     Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    arsan bilanco tahminim bugun gelecek. bugune kadar boyle dusunmuyordum ama sanirim piyasa bilancoyu biraz da olsa begenecek. ytd
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bilanco gelmedi, yanildim. son gune biraktilar yine.

bilanco gelmedi, yanildim. son gune biraktilar yine.
    uyuz huyunu değiştirmez, 11 mart çarşamba akşamı 18.30 civarı gelir. salıdan itibaren yapacağı hareketler tüyo verebilir. bilanço dünyanın en iyisi olsa bile hisseye biraz yatırımcı üşüştümü anında çakarlar aşağıya. hep böyle oldu. demem oki çok bi beklenti içine girmezsek daha az üzülürüz. ŞER**SİZ her türlü ŞER**SİZ dir.

6. Bilançoyu yukarıdan karşılayck gibi olumlu olursa yukarı gider olumsuz olursa çok çok aşağılara salmaz gibi.. Bu yıl son iki çeyrek beklentim dahilinde ikiside işimize gelir... Aşağıda bir miktar daha alırız yukarıda zaten yüklü mal var yolu açık olsun...

7. Nnf fonu ocak sonu 2.471.583 adet olan lotunu 28 subata kadar 3.062.867 lota yukseltmis.591.000 lot daha alim yapmis.Bu fon mesela lotlarini bir kac araci kurumda tutuyor galiba.bu kadar lotu olan araci kurum yok garanti harici nerdeyse....
    Tabi illa bu fonda var diye hisse gidecek degil...
    8 şubatta kapa gönderdikleri 31 ocak itibariyle ellerinde olan miktardı. şubatta nff sanırsam arsanın bir kısmını sattılar.

8. Fonun yuksek miktarda hissede olması hic iyi bir durum degil.3 milyon ciddi bir adet boyle kucuk sig tahta icin.hicbir spek dalip yukseltemez fon yukardan direk mali cakar.hisse zorda gozukuyor Blancoda galiba dusuk gelecek gibi.Bu hissede mal bence su anda cok daginik.takasi toplu olmadigi icin gidisi zor.

Sayfa 190/262 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •