Sayfa 213/262 İlkİlk ... 113163203211212213214215223 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Amma kasiyorlar hala yaw.Pes yani.Tum borsa ile ilgilenen kucuk buyuk herkes duydu.Telegram twitir gruplar oneriyorlar.Hala yukari sonra asagi En az 5 tavan mal vermeden goturmen lazimdi be spek...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Amma kasiyorlar hala yaw.Pes yani.Tum borsa ile ilgilenen kucuk buyuk herkes duydu.Telegram twitir gruplar oneriyorlar.Hala yukari sonra asagi En az 5 tavan mal vermeden goturmen lazimdi be spek...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    iyi döktüler milleti bugün. adamlar işin ustası,malı olan satmaya korkuyo olmayan almaya korkuyo.

SPK başvurusuda yapıldı,hadi hayırlı işler bol güneşler.

4.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    tahtada mal çıkma falan yok sadece trade ettiler bugün. iki kez 11 üstünden gömlekçilere mal satıp 70 lerden döktüler. grafikte mehter formasyonu oluştu (ben uydurdum) iki ileri bir geri. cuma ve ptesi ileri yapıp salı eksi kapatırsa formasyon onaylanacak, isim telif hakkını alacağım.
    haklıymışsınız sn kuluçka. sizce bedelsiz ne kadar sürede onaylanır? bir ay içinde sonuçlanır mı dersiniz?

Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    haklıymışsınız sn kuluçka. sizce bedelsiz ne kadar sürede onaylanır? bir ay içinde sonuçlanır mı dersiniz?
    tahminim 2 hafta içinde spk dan onay gelir sonrada sermaye artırım tarihi belirlenir. işte o tarihe kadar yapacağını yapması gerek. genelde bölünmeden sonra biraz yukarı yapıp salarlar aşağı. fakat 2002 de x4 bedelsiz verdiğinde 32 den 8 e bölündü, 1 ay içinde 12,75 e çıktı yani 12,75x4=51 TL (10 dan satmıştım).oradan 8,5 a kadar tabanlarla geldi. biraz 8-8,5 silkeledi (bütün malı burada çıktılar çünkü etrafımdakiler dahil herkes 12 ye tekrar gideceğine inanıyordu) sonrada 3 lere kadar aylar süren seri bir düşüş... tarih tekerrür edecekse önce yükselmesi lazım.

6. USD hafta..

yeşil üstü kalıcılık beklenti devam eder.. altı düşündürücü..

7. Dolar kuru yarın bu seviyelerden kapaması 3 aylıkta olumlu olacaktır.12 aylıkta 7,44 seviyelerinde idi.Burdan tam bilmesemde 10 milyon civarı kar yazar galiba.32 milyonda temmetü geliri vardı.3 aylıkta iyi bir blanco gelebilir.sürekliliği olmasada..Çok hacimli bir hafta gecti.Elle tutulur yüklü hisse takas degişikliği olmadı.Alişan arıkan izliyo galiba uzaktan tahtayı..

8. kabaca 10m döviz vardı. hatta biraz az. 31 aralık-31 mart 90 kuruş 1 lira fark olsa yaklaşık 9 10 milyon finansaldan geliri olur. aldığı temettü bilançoda yer almaz herhalde. geçen sene 53 aldı ilk dönem karı 20 idi. kağıdın bu hafta hatta geçen hafta sıkı bir hareket yapmasını bekliyordum ama şaşırttı. her zaman ki arsan. bugün 10.61 ve 10.70 i yüksek lotla kapatıp trade yapılmasını engelledi. amacını bilmiyoruz. ayın 9 unda spk onayı gelebilir. öyle olursa 20 sine kadar bölünür. bölündükten sonra 3 hafta içinde de 1ç bilanço gelir. önümüzdeki 1.5 ay kağıdın en hareketsiz haftası bu hafta olur diye düşünüyorum.

Sayfa 213/262 İlkİlk ... 113163203211212213214215223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •