Sayfa 262/262 İlkİlk ... 162212252260261262
Arama sonucu : 2091 madde; 2,089 - 2,091 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Açıklama
    Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyeleri 17.04.2024 tarihinde toplanarak
    aşağıdaki kararı almışlardır.

Şirketimiz, Holding Şirketi olacak
    şekilde E
    sas Sözleşmemizin "Şirketin Ünvanı" başlıklı 2. maddesinin, "Amaç Ve
    Konu" başlıklı 3. maddesinin ve "Karın
    Dağıtımı" başlıklı 29. maddesinin değişikliği için Sermaye Piyasası Kurulu
    ve T.C. Ticaret Bakanlığına müracaat edilerek gereken izinlerin alınmasına, bu
    değişikliklerin yapılacak ilk Genel Kurul Toplantısında pay sahiplerinin
    onayına sunulmasına,

İşlemleri takip etmek üzere Yönetim
    Kurulu Başkanımız Alişan ARIKAN'a yetki verilmesine,
    Toplantıya katılanların oy birliği ile
    karar verilmiştir

2. Sürekli para çıkışı oluyor ama hisse olumsuz etkilenmiyor. Yada para çıkışı gibi gösterip ufak toplamalar yapıyorlar. Sanki gelecekte güzel şeyler olacak. 1 mlr üstü kar yazarsa fk 3 kusur olur. Sadece sektörel olarak bile komik kalır. Golts da da farklı sektör iştiraklerinden dolayı aynı şeyleri düşünmüş ama pozisyon almamıştım aynı hatayı bunda yapmayacağım.

3.  Alıntı Originally Posted by aLLoFFs Yazıyı Oku
    ÖnceLikLe, tüm Türkiye'ye ve ARSAN şirketlerine geçmiş olsun.

Bugün yapılan açıklamaya göre, Kahramanmaraş fabrika binası ve makineleri ağır hasar görmüş. Şirket, sigortalı olduğunu belirtiyor. Genelde yerine koyma değerinden az sigorta bedeli tahsil ediliyor. Umarım tam sigorta yapmışlardır.
    Akedaş ve Armadaş'ta faaLiyetLerin devam ettiğini biLdirmişLer. Ancak orada da ciddi tamirat giderleri çıkacağını tahmin ediyorum.

ARSAN'ın tekstil operasyonları yıLLardır istikrarlı kar üretemiyor. Daha önce kapatılmasını tavsiye eden yazılarım olmuştu bu platformda. Sigorta tahsilatı sonrası bu yönde bir karar alınırsa, uzun vadede şirket ortakları menfaatine olacaktır.

Tkfen gibi onlar da zarar etseler dahi geçmişlerinden gelen işkollarından vazgeçememişler.

Sayfa 262/262 İlkİlk ... 162212252260261262

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •