Sayfa 36/262 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 281 - 288 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    İnanılmaz baskı var kağıtta bu hafta bir hareketlilik bekliyorum.Ama yukarı ama aşağı bakalım ne tarafa.ytd
    Niye salliyorsun o zaman. Kendin soyluyorsun sonra niye böyle oldu diyorsun.ytd

2. 2 gün sonra belli olur ama Muhtemelen yatırım fonu satış yaptı.

Alıntı Originally Posted by intelijansiya Yazıyı Oku
    2 gün sonra belli olur ama Muhtemelen yatırım fonu satış yaptı.
    teknikçilerin deyimiyle onay aldı.

4.  Alıntı Originally Posted by NASRA Yazıyı Oku
    Niye salliyorsun o zaman. Kendin soyluyorsun sonra niye böyle oldu diyorsun.ytd
    Yaww o kadar saçmalık yazdin yinede sana cevap vermiyorum otur oturduğun yerde bana cvp vermede ne yazarsan yaz.ytd

finansın aylık takasta almış olduğu 256.000 lot bugün satılmış görünüyor akd'de. an itibariyle satışların %85,33 finansa ait. devre kesme sonrası işleme başladıktan sonra bu kurumdan ilave satış gelmedi malı bitmiş olabilir. kızlı takasta kimin alıp sattığı daha net belli olur. yatırım tavsiyesi değildir. bilgilendirme amaçlıdır.
    yazdıklarım tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

6. İlginç olan kademedeki emir 30 bin lot olsada 3 bin lot olsada hep 4 emir var.Sadece kendi çalıp oynuyor arada 1_2 bin lot peşinde koşuyor.Bakalim bu zubukluk ne zaman sona erecek.ytd

7. Yeşili göstermiyorlar hemen yüklü bir satış geliyor beklediği çok açık .ytd

Sayfa 36/262 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •