Sayfa 47/262 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 369 - 376 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

bugün hiç çalıştırmadılar tahtayı. işlem hacmi son 1 yılın en düşüğünde.

2. Borsa %3 primliyken kağıt yukarı bakmaz ama %1 düşünce endeks boğa görmüş gibi hemen kırmızıyı yakıyor at hırsızı zubukler.ytd

3. Sizi inaninki Toprak kabul etmeyecek.ytd

4. Aşağı düşünce de kardayız nakiti basarız diyordunuz bekleyin düşsün alırsınız, yoksa satmadın mı, tatile çıkma olayı gibi mi ertesi gün dönmüştün. Alemsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Buralarda civardayiz Insanol. Yalniz degilsin Lakin ay sonu yogunlugumuz var bu ara bakamiyorum. Dikkatli ol sanilanin aksine gel gel yapip mal çakiyo minnoşlar..Bende onlara çakiyorum sabahki emirler benimdi. Tek uyanik onlarya herkesi keriz yerine koyuyorlar. Birkac gun daha beklessinler tufana yakalansinlar onlarda tatsin bu zevki bakalim...
    Kaçırdığın bu kar satışları olabilir, Bayram öncesi son satışları bizde onlarda bekliyorduk zaten(Tufan dediğim bu- Oyunları tutmadı, kaçamadılar) Bu hafta 2-3 gündür gel gel yapıp mal çıkmaya çalışıyorlardı 66 dan 68 den verdim ellerine şark kurnazlarının. şimdi yerine koyma zamanı, yarın alış talimatlarımı döşüyorum inşallah. Zira yabancılarda azar azar topluyor (Bıyıklı yabancı değilse)
    Bence bu adamların Bilanço dışında bir beklentisi var ama biz bilmiyoruz. Bekleyip görelim o halde...

Yukarıda
    23/07 ve 28/07 tarihlerin dede yazığım gibi; Bu Kırım Kongo kenelerinin derdi Borsa 120 de de olsa 100 Binde olsa Gel gel yapıp mal çıkmak. Bayram öncesinde pek beceremediler hevesleri kursaklarında kaldı.Kaldıkları yerden oyuna devam: Bu arada 4,29 u göstermedi geçen hafta lakin 4,45-4,49-4,59 4,65-4,70 4,75 den alıp yukardan ellerine vermek çok keyif veriyor.
    Niyetim: bu kakalak lara, kasaba kurnazlarına itelediklerimi 4,50 altından geri almak ve inşallah bir aksilik olmaz ise 23 Ağustos sonrasındaki geleneksel olarak volatil geçecek birkaç günü bekliyor olmak.. (Kötü bir makro gelişme olursa malda beklemeyi göze alarak tabi. Ne derler: Kötü komşu insanı mal sahibi yapar...) Daha bundan açık ne yazılabilir suratlarına tükürdüklerim???
    (Son cümlem grup yapıp al-ver yapan çete bozuntularına dır)
    YTD...

6.  Alıntı Originally Posted by NASRA Yazıyı Oku
    Aşağı düşünce de kardayız nakiti basarız diyordunuz bekleyin düşsün alırsınız, yoksa satmadın mı, tatile çıkma olayı gibi mi ertesi gün dönmüştün. Alemsiniz.
    Sana kötü bir haberim var full mallandim son maliyet ortalamam bu fiyatlar alabiliyorlarsa alsınlar.Ben 6 civarı malları verip 5 civarında alacaktım.Ama 2 günde 5 e indiyse ben ne yapayım.Rahat bırakmadı sonra tekfaz korkutunca 5.50 den yarısını verdim 4 50 maliyetle tekrar full mala geçtim.Simdi hedef fiyatı bekliyorum.ytd

7. Ama bir gerçek var tahtayı yapanın dengesi bozulmuş yukarı yalandan çekiyor o daha malı vermeden eline veriyorlar.Asagi basıyor korkutmak için elindeki malı kaptırıyor.Son zamanlardaki e acemi hareket leri yapıyor.Simdi 4.82 ye 55 bin 4,85 e 110 bin satışa lot yazmış.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Ben tokatladim mesala 6 dan satıp 5 ,15 ten geri aldım kardan Zarar.ytd
    Hangisine inanayım, siz kendinizi kandırmaya devam edin. Ytd

Sayfa 47/262 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •