Sayfa 85/262 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 673 - 680 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. 4 yıldır aynı açıklama kopyalanır mi Suriye de Suriye kard sim bu savaş 30 yıl sürecek biz temettü alamayacakmiyiz.ytd

2. SÖZÜN ÖZÜ ŞU:
    Açıklamalar, rakamlar ne olursa olsun bizim ky olarak sahip olduğumuz toplam lot adamların ölçüleri üzerinde olduğu için götürmek istemiyorlar. İster bedelsiz ister temettü verseydi bile sonuç değişmeyecek ti. Ytd

3. Belirli zaman yatmaya bağlar.Satislar dolmuş alislar bosalmis.ytd

4. Hacim 200_300 bine düşer .Sadece düşen elmaları toplarlar ağacı sallamazlar.yrd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Temettü vermesi bir şirketin kurumsalligini, sağlamlığını gösterir.Kasandaki para hangi firmada var bu ölçekte kimsede yok bana versin temettü %50 stopaj kessin ben aldigimi göreyim yeterki.Para var ama bana faydası yok.ytd
    Kasada duran paranin yatirimciya zarari olmaz.temettu dagitan sirket kurumsaldir gibi yargiya ulasamayiz.kimi zaman spek hisselerde de temettu verildigi haberlerini hatirliyorum.
    Nakit para dogru yatirimlara yonelebilirse cok guzel bir potansiyel barindirir. Diskaynak yerine kendi parani kullanmanin degeri cok fazladir..Sirket yonetimine guven varsa temettu dagitmasa da degisen bir durum olmaz. Kasadaki para hisse fiyatinin icinde degerlendirilir. Hatta onceki yazimda da dedigim gibi bana stopajsiz haliyle daha degerlidir.daha fazladir. Dagitinca yuzde 15 eksilir. Sirket Benim parami bana neden eksik versin ki? Kalsin orada.

6.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Kasada duran paranin yatirimciya zarari olmaz.temettu dagitan sirket kurumsaldir gibi yargiya ulasamayiz.kimi zaman spek hisselerde de temettu verildigi haberlerini hatirliyorum.
    Nakit para dogru yatirimlara yonelebilirse cok guzel bir potansiyel barindirir. Diskaynak yerine kendi parani kullanmanin degeri cok fazladir..Sirket yonetimine guven varsa temettu dagitmasa da degisen bir durum olmaz. Kasadaki para hisse fiyatinin icinde degerlendirilir. Hatta onceki yazimda da dedigim gibi bana stopajsiz haliyle daha degerlidir.daha fazladir. Dagitinca yuzde 15 eksilir. Sirket Benim parami bana neden eksik versin ki? Kalsin orada.
    Değerli dostum burada şirket sahiplerine güvenen varmı?Şahsen son 5 yılda yaşadıklarımız dan sonra günahım kadar benim gözümde guvenirlilikleri yok.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Değerli dostum burada şirket sahiplerine güvenen varmı?Şahsen son 5 yılda yaşadıklarımız dan sonra günahım kadar benim gözümde guvenirlilikleri yok.ytd
    Guven konusunda ben notr durumdayim. Gecmis donem yasananlarina vakif degilim. Ancak genel kurul tutanaklarina gore Serdar Bilgili ve yanındakiler gundem konularinda sürekli ve israrla muhalefet serhi koymuslar.Acaba Serdar bilgili ortagi oldugu şirketin yoluna bilincli köstek mi oluyor diye dusunmeden de edemiyorum. Boyle davranarak bekledigi ne olabilir mantigini kuramadim.
    Belki de şu anda hisselerin uzerinde yaşanan örtülü baskinin nedeni bu da olabilir. Her iki tarafta digerinden dolayi hisse fiyatinin cok yukselmesini istemiyor olabilirler.. ki digeri kazanmasin diye.. tabi bunlar benim tahminimdir.

8. AB den olumsuz haber çıkar herkesten önce doma...r bizim kalitesiz. Ytd

Sayfa 85/262 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •