Sayfa 195/262 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Hisse teknik olarak dün günlükte çok kötü bir bar çizmiş. Yukarı atakları zayıf kaldığı gibi pin atarak açılışın altında kapatmış, hacim de yüksek. Tek olumlu yön bir önceki günün kapanışı üzerinde kapatması. Eğer bunun sonrasında, 8.43 altına hacimli inerse pozisyonumu yüklü artırabilirim, bakalım tahtayı yönetenler nasıl uygun görecekler.

Bu bilanço ve bu temel ile buralarda kalması hakikaten üzücü de olsa, oyunun kuralı neyse bize de ona uymak düşüyor malesef.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sn. RLC44 gördüğüm kadarıyla başarılı bir hisse yatırımcısı olmuşsunuz. Onları yapanların günahı boynuna ama siz de bu süreçten güçlenerek çıkmışsınız ne mutlu sizlere.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşeklürler dostum. Aynen, borsada bazen kaybetmek en güzel kazanç kapısını aralar bir diğerki sefere. Neki kaybettim o sıralar diyorum, bakmayın siz

Sizi görünce doğru hissede olduğumu teyit ettim. Nosfecagri boş hisse almaz. Hepimize bol kazançlar.

hala kıçın başın ayrı oynuyo. yürü be kardeşim oyalanma artık hayatı kaçırdık senin yüzünden.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    hala kıçın başın ayrı oynuyo. yürü be kardeşim oyalanma artık hayatı kaçırdık senin yüzünden.
    Fonlar köstek oldu bence sn kuluçka. 9.4 gördü, çizmemesi için hiç bir sebep yoktu.

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Fonlar köstek oldu bence sn kuluçka. 9.4 gördü, çizmemesi için hiç bir sebep yoktu.
    şayet bu alışlarla bugünde tavan olmazsa kısada bi numara olmaz bundan. ykb ile bofa geleni gideni topluyo ama bize kalp krizi geçirtmeden tavanda olmayacak bu uyuz. 12 senede bir kere sabahtan tavana kilitleyip akşama kadar rahat gün geçirtmezmi insana yahu. illaki kan kusturacak kansızlar.

Lugatında "paylaşmak" kelimesinin hiçbir şekilde olmadığı bir adam var karşımızda: Ali Şan Arıkan Muhtemelen bu yükselişe bile Garanti'deki satışlarla müdahale eden o.

Beyler yaklaşık 1500 dürümümü aldım. Allah a emanet.benden alanda bolca dürüm yesin.

8.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Beyler yaklaşık 1500 dürümümü aldım. Allah a emanet.benden alanda bolca dürüm yesin.
    Günde ikitane yesen 2 yıllık yapar

Sayfa 195/262 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •