Sayfa 175/262 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. gecen sene 2019 sonunda alınan akedaslardan avans 16.920.000 iken 30/9/2020 konsolide finansal raporda 1.011 tl yani yok gibi birşey.sadece.sayfa 34 te.
    sayın tambeles
    bence siz biraz daha çözülün.anlatın bakalım dönen dolapları.
    şimdi garantiden satılan 8 milyon lot kimlerin.bilgili grubumu.yoksa buyuk patronmu.satış gercekmi yoksa bir hareket için el degişimimi? hissede ky harici kaç grup var..arıkanlar,bilgililer,nnf fonu,yabancı citideki oyuncu.bir türlü çözemiyoz kim kiminle
    Son düzenleme : yuzdeoncu; 16-02-2021 saat: 23:44.

2.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    gecen sene 2019 sonunda alınan akedaslardan avans 16.920.000 iken 30/9/2020 konsolide finansal raporda 1.011 tl yani yok gibi birşey.sadece.sayfa 34 te.
    sayın tambeles
    bence siz biraz daha çözülün.anlatın bakalım dönen dolapları.
    şimdi garantiden satılan 8 milyon lot kimlerin.bilgili grubumu.yoksa buyuk patronmu.satış gercekmi yoksa bir hareket için el degişimimi? hissede ky harici kaç grup var..arıkanlar,bilgililer,nnf fonu,yabancı citideki oyuncu.bir türlü çözemiyoz kim kiminle
    muhtemeln bu kagit hakkinda ben sizden daha az bilgi sahibiyimdir. nerdee donen dolaplari bilmek tahtaciyla ahbap olmak falan.. yoksa ne isim olur hisse nette, cikacakken alor dusecekken satarim, seans kapanisi viskimi yudumlarim.

oncelikle garantiden cikan 8 milyonun piyasa fiyatindan satilmis olmasi mumkun degil. oyle olsaydi arsan suanda 1.5 liradan islem gorurdu. yani anlasilip hisse devri yapildi, ha belki 8 degil de 6 milyonu icin yapildi, kalan 2 milyon piyasaya yedirildi. belki de 9 milyon anlasildi,bu sirada 1 milyon da piyasadan toplandi ya fa baska bi anlasma oldu ama ne oldugunu bilemeyiz. yalniz kesinlikle tamami piyasaya verilmedi.

ikinci olarak temettu gelirinin tamami avans ddgil, bir kismi avans. genel kurul tutanaklarini okuyun, bilgililere noter kanaliyla daha dogru duzgun bilgiler veriliyor. bilanco milanco yatirimcinin pek bilemeyecegi bilgiler.

bir de bazi arkadaslar ileri geri yazmislar benim yazdiklarimla ilgili, kimsenin hamal olmasi umurumda degil, elindekini satmasi ya da elindekine eklemesi de umurumda degil. zaten kimseye alin satin demiyorum. sadece ben elimdekini eylulden once kalkma ihtimaline karsilik tutacagim diyorum. bu yazdigimdan eylulde kesin kalkacak da anlasilmasin, sonucta patron arikan vebu bi patron kagidi.

3. 5 mart cuma 18.15 te konsolide gelince daha netleşecektir tablo. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    5 mart cuma 18.15 te konsolide gelince daha netleşecektir tablo. ytd
    son günü konsolide 11 mart.genelde son gün akşam göndermiş hep

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    Hatek mevcut çarpanları;
    fk:20,46 pd/dd:1,89

hatek tavan olmuş yine hemde 24/02/2021e kadar brüt takasta olmasına rağmen
    yılbaşından bu yana da %100'e ulaşmış. nasıl iş anlamak zor:)
    Hatek herhalde son çeyrekte iyi kar falan yazacak yahut define de bulmuş olabilirler:)

Bizim arsanın ise;
    fk:8,86 pd/dd:1,52

Arsan da yılbaşından bu yana yalnızca %14 de kalmış,

bizim arsan tekstil işini bırakacak galiba bu gidişle..

6.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Arsan bu sene kar etmemiş olsa bile elindeki nakit ve arsalar gayrimenkuller şu anki piyasa değerinin 2 katı şuanda yaptığı olumsuz hava yaratıp bilancoya yatırım yapanları dökmek 1-2 gün oyalanir ay sonuna doğru topuklar daha sermaye artışı haberi bekliyoruz.Beklenti çok kasada bu sene ile birlikte 150 milyon canlı TL yatıyor.ytd
    Aldığın kağıdın ne mal olduğunu bileceksin bilmediğin denizlerde acilmayacaksin.ytd

7. Kuluçka bana dua et gelmeseydim hala saydiracaktin ����

8. Konsolideyi şimdiden satın almıyorlar umarım..tavan tava gidersek 11 Mart sonrası cakiliriz.gerci arada mutlaka düzeltme görür endeks.ben bugün 8.99 dan sattim biraz.

Sayfa 175/262 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •