Sayfa 178/262 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. ama borsa cidden tarihi aylar yaşıyor.manyak gidiyor hisseler.maşallah.tabi bunda borsaya giren yeni yatırımcı sayısı,fazla para, şirketlerin dolar ve alım gücü karşısında düşük kalması, herkes gibi borsa speklerin sermayelerini piyasadaki
    yuksele degerlenenlere karşı koruması.Benmim takip ettiğim kagıtlarda mal yedirmede yok.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    umarım BofA birçok tahtada yaptığı gibi city e taşeronluk yapıyordur. kendisi için aldıysa 1 günden fazla tutmaz yarın boşaltır hepsini. yarın ola hayrola...
    malı tutarmı elinde yavxxk... aldığını misliyle sattı.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    malı tutarmı elinde yavxxk... aldığını misliyle sattı.
    bi güzellik yapıp BofA ya sattığı malları yerine koyma fırsatı vermeseler bakın neler oluyor. Gedza da yapıyodu aynısını tavana kadar 5 kademeyi çizip 1,5 TL zararına geri koymuştu mallarını.

4. Arsancilar nerdesiniz artık eski arsan değil mızrak çuvala sığmaz oldu.Yavas yavaş şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız.ytd

5. Hiç kıpırdamıyorum bakmıyorum bile gelsin ederine bakarız.
     Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Arsancilar nerdesiniz artık eski arsan değil mızrak çuvala sığmaz oldu.Yavas yavaş şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız.ytd
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

https://hizliresim.com/HuhZd2

hala aynı yerdesin,sermayesinin 2 misli zarar etmiş BRMEN den başka geçebildiğin hisse yok. ŞER**SİZ sin...

7. yazan çizen kalmamış.nerdesiniz eski üstadlar.ne güzel götürüyorlar demiştik borsayı ama tatlı tatlı yemenin acı acı.. olurmuş :)))Endeks dönmeden zirvelere çıkabilseydik bari.

size bir sır vereyim.Bu hafta sonu yada önümüzdeki hafta akedas genel kurulu yapılıp bize ne kadar temetetü düştüğü haberi gelir kısmetse.2021 tüm yıl blancosu üç aşagı bes yukarı bu rakam belirler.53 milyon altı kötü olur.Tabi temele dayalı düşünürsek önem arz eder.yoksa temelsizde gidiyo hisseler.Bne yinede umutluyum.eskiden hedefim 8,5 du.sonra 11,5 yaptım.sonra artıra artıra bir hal oldum.ama tanbi artırmamdaki sebeb psikolojik diger hisseler katladıgı için.içimden para kazanma arzusu geldiği için :)))

8.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    yazan çizen kalmamış.nerdesiniz eski üstadlar.ne güzel götürüyorlar demiştik borsayı ama tatlı tatlı yemenin acı acı.. olurmuş :)))Endeks dönmeden zirvelere çıkabilseydik bari.

size bir sır vereyim.Bu hafta sonu yada önümüzdeki hafta akedas genel kurulu yapılıp bize ne kadar temetetü düştüğü haberi gelir kısmetse.2021 tüm yıl blancosu üç aşagı bes yukarı bu rakam belirler.53 milyon altı kötü olur.Tabi temele dayalı düşünürsek önem arz eder.yoksa temelsizde gidiyo hisseler.Bne yinede umutluyum.eskiden hedefim 8,5 du.sonra 11,5 yaptım.sonra artıra artıra bir hal oldum.ama tanbi artırmamdaki sebeb psikolojik diger hisseler katladıgı için.içimden para kazanma arzusu geldiği için :)))
    bosver 53 ustunu 30 35 gelirse bile cok iyi bence. 35 ve ustunu piyasa begenir ama bence 30 alti gelecek. elektrikler kotu son ceyrek.

Sayfa 178/262 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •