Sayfa 179/262 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    bosver 53 ustunu 30 35 gelirse bile cok iyi bence. 35 ve ustunu piyasa begenir ama bence 30 alti gelecek. elektrikler kotu son ceyrek.
    Tembeles arkadaş sen hep olumsuz yazarak neyin pesindesin burada senin gibiler temizlenmisti böyle yazıp niye hisse alirsinizki yada başka planlarinizmi var ??????ytd

2.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Tembeles arkadaş sen hep olumsuz yazarak neyin pesindesin burada senin gibiler temizlenmisti böyle yazıp niye hisse alirsinizki yada başka planlarinizmi var ??????ytd
    elektrik dagitimi yapan sirketlerin bilancolari kotu geliyor. bu akedastan gelecek temettu kotu olabilir anlamina gelir diye bi cikarim yapiyorum. elinizde tuttugunuz kagitla ilgili olumsuz bisey yazildiginda neden kendinize kufur ediliyormus gibi tepki verirsiniz arkadas?
    vergi dairesine 65 milyon gondermis, eger bilanco da 65 milyonsa bu son ceyrekte zarar yazdigi anlamina gelir ve bunu piyasa begenmez. bence 700 milyon fiyatlanan sirket senede 65 milyon kar yapiyorsa super ama bilancoda gelsin 65 milyon kar bakalim.piyasa arsana kiyim yapmiyor mu?
    ben ivimden gecenleri degil olabilecek seyleri yaziyorum, bu yazildiginda neden rahatsiz oluyosunuz anlamiyorum.
    buraya hergun 200 tane arsan ucacak kacacak yorumu girilse kagit ucup kacar saniyosun sanirim.

3. Son iki haftadır zorlayip kırdığı 6.60 direnci destek olarak kullandı bugün tüm satış baskısına rağmen. Bir alt kanala düşmedi, teknik açıdan güzel hareketler. Ancak yarın o desteği kırarsa son bir ayda verdiklerini hızlıca geri alabilir.

Oldukça yeniyim hissede, daha önce girmediğime üzüldüğüm bir hisse. Geri çekilme olmazsa orta vadede tutmayı düşündüğüm bir hisse. Hayırlısı olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    elektrik dagitimi yapan sirketlerin bilancolari kotu geliyor. bu akedastan gelecek temettu kotu olabilir anlamina gelir diye bi cikarim yapiyorum. elinizde tuttugunuz kagitla ilgili olumsuz bisey yazildiginda neden kendinize kufur ediliyormus gibi tepki verirsiniz arkadas?
    vergi dairesine 65 milyon gondermis, eger bilanco da 65 milyonsa bu son ceyrekte zarar yazdigi anlamina gelir ve bunu piyasa begenmez. bence 700 milyon fiyatlanan sirket senede 65 milyon kar yapiyorsa super ama bilancoda gelsin 65 milyon kar bakalim.piyasa arsana kiyim yapmiyor mu?
    ben ivimden gecenleri degil olabilecek seyleri yaziyorum, bu yazildiginda neden rahatsiz oluyosunuz anlamiyorum.
    buraya hergun 200 tane arsan ucacak kacacak yorumu girilse kagit ucup kacar saniyosun sanirim.
    Daha 1 hafta önce 8.30 larda yazdın 7 lere düşecek kağıt gitti 9.50 oldu.Yani orada mimlendin benim adıma yani sen ne yazsan ben tersini yaparım.Yarin yine alicam kısacası.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Daha 1 hafta önce 8.30 larda yazdın 7 lere düşecek kağıt gitti 9.50 oldu.Yani orada mimlendin benim adıma yani sen ne yazsan ben tersini yaparım.Yarin yine alicam kısacası.ytd
    bir hafta önce satın bu kağıt düşecek mi demişim? yüzde 10 düşeceğini tahmin ediyorum ama ben tutcam dedim. sasanın da 40 olacağını bile kimse düşünmezdi ama 55 oldu.. ben kağıtların hareketlerini bilsem ne işim olur burada.. hepimiz öngörümüzü yazıyoruz. bu arada yarın kaç kademe kaldıracaksın? yahu elinde vardır 3 5 bin lot, benim yazdığımdan çıkarım yapıp bişey alıp satma. kağıdın kalkacağını düşünüyorsan al.

6.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    bu arada ben yazdığımda 8.30 lardaydı, şimdi de 8.60 larda. yüzde 4 marjı arsan 2 dakikada yapıyor. sanki ben söyledikten sonra 3 katına gitmiş gibi kuruntu yapıyosun insanol.

7. neyse ben burda kimseyle tartışmaya girmeyeyim, bilanço 90 üstü gelirse piyasa sever, 80 altını sevmez. bence 80 altı gelecek.
    temettü 30 35 üstü gelirse piyasa sever 30 un altını sevmez, bence 30 un altı gelecek.
    sırf ucuz kaldığı ve temeli iyi olduğu için elimde tutacağım. yakında satmamayı düşünüyorum, elimdekini tamamen kesinlikle bitirmem ama belki bu iki hafta içinde birazını verebilirim. bir hafta sonra temettü 2 hafta sonra da bilançocunun geleceğini tahmin ediyorum.

şimdi biri çıkıp da sen böyle demiştin şöyle oluyor, şöyle demiştin böyle oluyor demesin. kimseye şöyle böyle olur demiyorum, tahmin ediyorum diyorum. kendimize bi parametre bulup uydurup istediğimiz şeyi tahmin edebiliriz. ve tutmazsa yanılmış oluruz. o yüzden kağıtları alıp satmaya kendi süzgecinizden geçirip karar verin.

8.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    neyse ben burda kimseyle tartışmaya girmeyeyim, bilanço 90 üstü gelirse piyasa sever, 80 altını sevmez. bence 80 altı gelecek.
    temettü 30 35 üstü gelirse piyasa sever 30 un altını sevmez, bence 30 un altı gelecek.
    sırf ucuz kaldığı ve temeli iyi olduğu için elimde tutacağım. yakında satmamayı düşünüyorum, elimdekini tamamen kesinlikle bitirmem ama belki bu iki hafta içinde birazını verebilirim. bir hafta sonra temettü 2 hafta sonra da bilançocunun geleceğini tahmin ediyorum.

şimdi biri çıkıp da sen böyle demiştin şöyle oluyor, şöyle demiştin böyle oluyor demesin. kimseye şöyle böyle olur demiyorum, tahmin ediyorum diyorum. kendimize bi parametre bulup uydurup istediğimiz şeyi tahmin edebiliriz. ve tutmazsa yanılmış oluruz. o yüzden kağıtları alıp satmaya kendi süzgecinizden geçirip karar verin.
    Hocam siz yorumlara devam edin.Faydalanıyoruz.Diger arkadaslardanda faydalanıyoruz.

Sayfa 179/262 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •