Sayfa 182/262 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    aldın mı?
    verdiler mi?
    Sen beni boşver sen düşecek dediğinde 8.30 dan alıp 9 ortalamayla verdim.Simdide alıyorum sen üzülme bunlarida 1 aya kalmaz 10 **TL üzerine yapistiririm.Sen o güzel kafanı yorma arsan eskileri bilir ben sabırlı bir adamım.ytd

2. Arsan yükselişe başlamadan senin gibileri bir sallar ondan sonra yola devam.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Sen beni boşver sen düşecek dediğinde 8.30 dan alıp 9 ortalamayla verdim.Simdide alıyorum sen üzülme bunlarida 1 aya kalmaz 10 **TL üzerine yapistiririm.Sen o güzel kafanı yorma arsan eskileri bilir ben sabırlı bir adamım.ytd
    eminim vermişsindir. bol kazanç.

4.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Arsan yükselişe başlamadan senin gibileri bir sallar ondan sonra yola devam.ytd
    birazdan 7 leri görecek arsan, benim yazdığım çıkmış olacak. insanolan kusura bakma çirkeflik yaptım sana der.

5.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Aklın yolu bir galiba bende bu gün aynı fiyattan verdim :)
    Salarsa yerine koyarım gidersede kalanlar kazansın.ytd
    1 hafta önce verdiğimi yazmışım bizi kimseyle karıştırma benim eski yazılarımı oku bir şeyler kap.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    1 hafta önce verdiğimi yazmışım bizi kimseyle karıştırma benim eski yazılarımı oku bir şeyler kap.ytd
    8.70 ken yarin yine alcam demistin. anlasilan yerine koyman uzun surmemis sattiklarini.

neyse sonuc olarak tahminlerimize dayali islemler yapiyoruz, hicbirimiz ne olacagini bilmiyoruz. buraya gelip dan galak dan galak karsindakine uckagitci numarasi cekme.

7.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    8.70 ken yarin yine alcam demistin. anlasilan yerine koyman uzun surmemis sattiklarini.

neyse sonuc olarak tahminlerimize dayali islemler yapiyoruz, hicbirimiz ne olacagini bilmiyoruz. buraya gelip dan galak dan galak karsindakine uckagitci numarasi cekme.
    Ben burdaydim zaten hadsiz senin gibileri görünce dayanamıyorum 3 kuruş kazansın diye başkalarına mal sattiran sattirmaya çalışan adamsınız.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Ben burdaydim zaten hadsiz senin gibileri görünce dayanamıyorum 3 kuruş kazansın diye başkalarına mal sattiran sattirmaya çalışan adamsınız.ytd
    kime MAL, kime sat demisim simdiye kadar

Sayfa 182/262 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •