Sayfa 1/261 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2087 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577

ARSAN - Arsan Tekstil

ARSAN - Arsan Tekstil

Yeni başlık hayırlı olsun ..

Eski başlığa buradan ulaşabilirsiniz.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Yeni sayfa hayırlı olsun

yeni topik yeni zirveler inşallah....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,699
    Yeni sayfa tüm ARSAN cılar için hayırlı olsun.

Umarım yeni sayfayla birlikte tüm baskılara tüm engellemelere karşı 6,xx lı rakamları da aysonunda görürüz. :cool:

Şirketin bilançosunu incelemeye başladığımda esas faaliyet karında dikkat çekici bir artış gözüme çarptı.
    2019/3 aylık 8,52 Mln TL, 2020/3 aylık ise 14,27 Mln TL Dönemsel olarak %67 lik artış fevkalade iyi..

Ancak Özkaynak yöntemi ile değerlenen yatırımların karından/(zararından) paylar kalemi 19,73 mln dan 12,99 mln a düştüğü için dönem karında beklenen oransal artış gerçekleşmemiş. Yine de dönemsel %13 artış yaşanmış.

Genel olarak gayet iyi gördüğüm bu sonuçları neden fiyatına yansıtmamış durumda anlamak zor. Koşullar da müsait aslında. Neyse düştükce ufak ufak alımlara ve takibe devam.

yarin yahut p.tesi bir atak bekliyorum. Korkum kar satislari vs degil. Disardan gelebilecek bizi basa dondurecek yeni bir ayi piyasasi etkisi.Normalde temmuz sonu Agustos basi gibi olmali lakin at izi it izine karismis durumda 2020ekstrem bir yil.

Diger taraftan Bu hisse yibunu degistirecek kuvvetli bir mudahale gelmedigi surece. alisila gelmis rutin davranislarini sergiliyor.HATIRlatmis olayim: 2017 yilindan itibaren 3 yildir ya haziranin 15 inden sonra yada 25 inden sonra bulundugu seviyeden yukari ataklar yukselisler yaptirilmis hisseye. agustosa varan surecte

7. Ben biraz geçmişe parmak basayım.3_4 yıl önce kağıt 2.50 ye çıktı.Daha önce 3_4 defa Her 2.50 yi gördüğünde tekrar 1,30 seviyelerine düşmüştü.O sene herkes 2,50_2,70 aralığında 2_3 aylık yatay süreçte sattı. Bende 2,66 dan sattım.O zaman kuluçka ya ayar olmuştum.Simdide pek sevmem ama konuyu dağıtmaya lim :)
    O seviyelerde takılan kağıt o zaman kadar gördüğü 3,00 TL yi bir anda açıklanan bedelsiz açıklamasıyla parçalayarak kırdı 3,70 ten milleti zehirledi sonrasında 1,40 a kadar bastılar.Benzer durum şuanda neredeyse birebir açıklama gelecek seviyeyi tahmin etmek zor ama coşku yaratılıp burada iğne atsan yere düşmeyecek sonrasını eskiler bilir.

8. Tekfaz dostum covid bitmeden gerçeklerle yuzlesmeden o dediğin zor

Sayfa 1/261 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •