Sayfa 184/262 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    7 civarlarindan satilan garantideki 8 milyon lota yakin mali kim satti kim aldi.hesaplari neydi.Bu soruyu cozen asagi yukari bir hedef belirler .
    Sayin tembeles az cok kulaginiz uzun gibi bir duyum varmidir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    burda yazan hickimse bu tip bilgileri bilmiyordur muhtemeln, ben de bilmiyorum.

kagidi kisa vadede goturecek olan iyi bilanco, yillik bilancoyu piyasanin begenmeyecegini dusunuyorum.

kagidi uzun vadede goturecek olan yine bilanco, 2021 6 ayligin ve daha sonrakilerin iyi gelecegini dusunuyorum. o yuzden beklentim eylule. eger ralli yapacaksa bu ralli eylul-mart arasi olacak diye dusunuyorum.

kagidi daha cok goturecek olan satilan hisselerin bilgililere ait olmasi. eger bilgilelere aitse bedelsiz, temettu vb seyler olabilir. bilgililere ait olup olmadigini da ancak haziran genel kurulunda ogrenebiliriz. aslinda bu hissedeki en onemsiz sey belki de el degistiren ya da kurum degistiren bu 8 milyon lot.

endeksin ruzgari duruldu sanirim. ruzgar devam etmezse hisse bazli durumlar on plana cikar. ruzgar varken bile 8.30 dayken 7 li rakamlara, yklasik yuzde 10, cekilmesi beklenir demistim. ruzgar durulursa ve arsan hisse bazli cok guzel gidecekse bile 6 larin basini gormeden gitmez. ama endeks burdan donup 175 e gitse ona da kayitsiz kalmaz illaki.

benim arsanda kendimce yuklu alimim 7 8 ay oncesine dayansa bile bu kagit uzun suredir takip ettigim ve bikac bin lotu cok uzun suredir elimde tuttugum bi kagit.

ytd.

2. Hocam bence arsan artik bu rakamlarin uzerinde kolay kolay blanco getiremez..Elektrikten aldigi temettu zirve yapti zaten.dogalgazdanda bir kac yil daha para kazanamaz gibi.tekstil zaten tirt.pek tekstilinde anladigim kadariyla isin uzerinde durmuyorlar.bossa sasa yunsa gibi uretim fabrika buyimeleri yok.Yillik 100 milyon karlari bir kac yil gecebilecegini sanmam.
    Zaten 2021 blancosu haftaya belli olur.akedas temmetusuyle maglum.
    Artik sebebsiz gitmesi lazim gibi bence..
    Yani buyume beklerseniz ben fikrimi degistirdim sanayi sirketleri gibi buyuyemez.zaten cok asiri buyume ihtimali olsa bilgililer sirkette aktif olurdu diye dusunuyorum....

3. Bu arada 8 şubattaki nnf fonu kapına göre 2.471.000 lot hissesi hala duruyo

4.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Bu arada 8 şubattaki nnf fonu kapına göre 2.471.000 lot hissesi hala duruyo
    8 şubatta kapa gönderdikleri 31 ocak itibariyle ellerinde olan miktardı. şubatta nff sanırsam arsanın bir kısmını sattılar.

5.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Hocam bence arsan artik bu rakamlarin uzerinde kolay kolay blanco getiremez..Elektrikten aldigi temettu zirve yapti zaten.dogalgazdanda bir kac yil daha para kazanamaz gibi.tekstil zaten tirt.pek tekstilinde anladigim kadariyla isin uzerinde durmuyorlar.bossa sasa yunsa gibi uretim fabrika buyimeleri yok.Yillik 100 milyon karlari bir kac yil gecebilecegini sanmam.
    Zaten 2021 blancosu haftaya belli olur.akedas temmetusuyle maglum.
    Artik sebebsiz gitmesi lazim gibi bence..
    Yani buyume beklerseniz ben fikrimi degistirdim sanayi sirketleri gibi buyuyemez.zaten cok asiri buyume ihtimali olsa bilgililer sirkette aktif olurdu diye dusunuyorum....

elektrik satışı var, geçen yıla göre elektrik fiyatları arttı, geçen yıl için 21 milyon aldılar.
    elektrik dağıtımı var, dağıtımla ilgili yatırımlarını büyük oranda tamamladılar, dağıtımdan geçen yıl için 32 milyon aldılar.
    (bu yılki genel kurulda temettü dağıtmayalım diye karar alırlar bilemeyiz. akedaşın başkanıyla arsan tekstilin patron aynı kişi.)

doğalgaz dağıtımından temettü daha önce gelmedi, seneye öbür seneye ordan da gelebilir.

alışveriş merkezi de şimdilik gelir getirmiyor.

diğer otel arsa vs de gelir getirmiyor.

kurdukları bi finans iştiraki var, o da henüz gelir getirmiyor.

benim hesaplamam, zamanla elektrik ve doğalgazdan ciddi gelirler elde etmesi. diğerlerinden de az veya çok gelir elde etmesi üzerine kurulu. bu arada tekstil fabrikasının elektrik ihtiyacını doğalgazdan kendileri üretiyor ve bu, karlılıkta yaklaşık %10 luk bi avantaj sağlıyor. bütün bunlar asgari oranda mutlaka gerçekleşecek ama kağıt üzerinde gerçekleşmedi gösterirlerse de yapacak bişey yok artık, nasip diycez.

6. Arsan sahibiysen psikolojin sağlam olacak ilk düşer en son süründürür gunlukculeri haffetmez .Hedefim Mayıs genel kurula kadar istediğim seviyeye gelmezse 2022 Mayıs bakalım spekmi daha sabırlı yoksa ben mi.
    Ytd

7. Tahtaci hala ugrasiyo.gitmek isteyen tahtalar toparlaniyo.bak bilici 9 gecmis.bizim salak spek mal gelirmi diye bekliyo.gelmez kardesim.eski dunya duzeni yok.borsayi artik herkes biliyo.herkeste 300 bin 500 bin nakit var hisse aliyo.11 ustu atmadan kimse dokulmez....
    Artik atiyorum 10 milyar dolarlik yan hisselere bir o kadar sermayeki ky var..Artik tum hisseler surekli inisli cikisli olcak.para kazanma ihtimali cogalcak.

8.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Arsan sahibiysen psikolojin sağlam olacak ilk düşer en son süründürür gunlukculeri haffetmez .Hedefim Mayıs genel kurula kadar istediğim seviyeye gelmezse 2022 Mayıs bakalım spekmi daha sabırlı yoksa ben mi.
    Ytd
    genel kurulda ne umuyosunuz? temettu bedelsiz vs karari mi? yoksa bilgilelerin elinde ne oldugunu mu? ya da baska bisey mi?

Sayfa 184/262 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •