Sayfa 185/262 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. arsan.jpg

Son majör hareketini başlattığı noktaya geri döndü ve tutundu. En azından 618 fibo seviyesine kadar bir tepki hareketi başlatması beklenir. Ya da yataya bağlar ancak bulunduğu destek kritik. Aşağı kırması durumunda 2020 Kasım ayında bıraktığı gap lara kadar geri dönme ihtimali var.

Yazdıklarım tamamen hayal ürünü, uydurma şeylerdir. Hiç bir şekilde al-tut-sat tavsiyesi içermez, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Vereceğiniz bütün kararların sorumluluğu size aittir.

2.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    genel kurulda ne umuyosunuz? temettu bedelsiz vs karari mi? yoksa bilgilelerin elinde ne oldugunu mu? ya da baska bisey mi?
    beyin jimnastiğine devam edelim.Eski akedas faaliyet raporlarına baktım.sitesinde var.
    İznelimlerine göre akedas elektrik 4 ortaklı bir firma.Ve arsandan buyuk güçlü nakit sorunsuz firmalar var.
    Akedasın yönetim kurulu başkanlıgı her yıl sırayla bu 4 firma arasında dönüyor.Akedasta ortaklık yapısından dolayı
    blanco oyunu, temettü oyunu v.s. olmaz.Neyse o.Kar elde ederseler hemen bölerler.4 ortakta karını alır.Almazsa anlamı yok.
    Akedas açısından endişem yok.Arsana ne temettü gelirse mecbur gelecek.

Asıl armadas dogalgaz ortaklıgını bilmiyorum.Galiba 2 ortaklar.digerini bilmiyorum.Fakat kurumsal bir yapıya sahip degil galiba.Dogazgaz soru işareti.Çünki gecen yıl galiba bir önceki yılın genel kurulunu 11 aydamı ne yapmışlar.Nerdeyse yeni yıl gelecekmiş..
    Ama akedasta ortaklar kurumsal olunca şubat sonu mart içi anında blanco temettü ve genel kurullar yapılıyor..

farklı bilgileriniz varsa paylaşırmısınız dogalgazla ilgili
    i

3. İnsanol seninde gecmis yazılarında 2017 de tahtanin yuzde 96 civari patronda oldugu kalan 3.5 milyon adetin daginik oldugunu yazmissin.ne olduda sonradan mali dagittilar?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    İnsanol seninde gecmis yazılarında 2017 de tahtanin yuzde 96 civari patronda oldugu kalan 3.5 milyon adetin daginik oldugunu yazmissin.ne olduda sonradan mali dagittilar?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O zaman işin bilgili hariç kontrolleri disindaki piyasadaki mal o civardaydi.Simdiki durum piyasada boşta serseli lot fazla yok çoğu kontrollerinde bu sene çok önemli kasada biriken geçmiş yıl karları 150 milyonu geçti bu sene gelecek temettü hariç bu para ne olacak 2022 son tarih yanlış hatırlıyorum olabilir sermaye tavanını 150 milyona cikaracaklarini bildirmişlerdi.Bu tahminim en az %100 bedelsize gidebilecek şartlar oluştu.Artik düğmeye basmak kaldı.ytd

5. akedastan hala ses yok. gecikmesi garip.

6. Geldi ama geçen sene kaçtı hatirlayamadim

7. 32 milyon gelmis

8.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Geldi ama geçen sene kaçtı hatirlayamadim
    33+20 idi. 53 geldi.

Sayfa 185/262 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz