Sayfa 187/262 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    4 u beklemedim sattim 18 bin. hareketleri hic hosuma gitmedi.
    Bende 7:60-7:80 arası aldığım 15 bin lotu 8:40-50 arsai gömdüm.Giderse kalanlar kazansın.Biraz kaldı onuda numunelik bıraktım.ytd

2. Para cepte olunca güzel uzun vade sıkıntı yok her zaman fırsat veriyor nasıl olsa .ytd

3. ben 34 30 arasindan sattim. hayirli olsun. ben de var daha. biraz daha satarim buyuk ihtimal

4. buyuk oranda bosalttim, temettu bence gayet iyiydi ama begenilmedi. piyasayla inatlasilmaz, en az yuzde 10 asagidan geri alirim diye dusunuyorum.

5. Su sat al isine bir turlu baslayamadik.zaten borsa zirve yapti.artik sat al mantikli.bende 8.40 tan bir 10 bin lot vereyim dedim olmadi.disardaydim.artik bende sat alci olcam.baska para kazanmak zorlasti

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. torbayi tekrar doldurdum sattigim yerlerin biraz altindan. bi 15 bin lotluk nakit biraktim. cumaya kadar yukari yaparsa iyi, salarsa fis. cuma yakin vade tutup tutmayacagima karar vercem.

7. Blanco 11 mart.malda biraz bekleyip risk almak mantikli gibi.Ama hisenin pek gitmeye niyeti yok gibi.Anladigim kadariyla tahtanin tek hakimi yok.bir kac grupta.Cok ortakli islerden pek hayir gelmiyor.
     Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    torbayi tekrar doldurdum sattigim yerlerin biraz altindan. bi 15 bin lotluk nakit biraktim. cumaya kadar yukari yaparsa iyi, salarsa fis. cuma yakin vade tutup tutmayacagima karar vercem.

8.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Blanco 11 mart.malda biraz bekleyip risk almak mantikli gibi.Ama hisenin pek gitmeye niyeti yok gibi.Anladigim kadariyla tahtanin tek hakimi yok.bir kac grupta.Cok ortakli islerden pek hayir gelmiyor.

bilanco cuma 18.15 te yanilmiyorsam.

Sayfa 187/262 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •