Sayfa 31/262 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 241 - 248 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Bakıyorum, yıllar öncesinde olduğu gibi yine Robinson Kruzo gib yalnız adam tadında buralardasın bu sefer tersinden tabi.
    Millet dükkanı kapadı gitti sanırım İnsanol. Bir biz mi kaldık ??? Kel - Kör
    Aynen dostum bu saatten sonra ciksada para kazanırım dussede para kazanırım 50-50 bekliyorum.ytd

2. 5 ten 6 ya gidiş enerji firmalarının yaptığı harekete ayak uydurma hareketiydi.Kendi içsel gelişme kaynaklı değildi.O yüzden böyle yapıyor.Ayak uyduruyor.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    5 ten 6 ya gidiş enerji firmalarının yaptığı harekete ayak uydurma hareketiydi.Kendi içsel gelişme kaynaklı değildi.O yüzden böyle yapıyor.Ayak uyduruyor.ytd
    Bence patronla sayın insanol malları yukardan sattı aşağıdan almak için fırsat kolluyorlar:28:

4.  Alıntı Originally Posted by ssk Yazıyı Oku
    Bence patronla sayın insanol malları yukardan sattı aşağıdan almak için fırsat kolluyorlar:28:
    patron fırsatçılık yapmasa olmaz zaten. bunların gözünü ancak toprak doyurur

5.  Alıntı Originally Posted by ssk Yazıyı Oku
    Ben zaten büyük kısmını trade ettim bekliyorum
    Bunuda yazdım zaten.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Ben zaten büyük kısmını trade ettim bekliyorum
    Bunuda yazdım zaten.ytd
    şaka yapıyorum sayın insanol afiyet bal şeker olsun

7. Şaka gibi gerçekten kimse kalmadı galiba kimseden ses çıkmıyor.Herkes durumundan memnun galiba:) ytd

Sayfa 31/262 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •