Sayfa 239/262 İlkİlk ... 139189229237238239240241249 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. 1 saate bura veya daha altinda olursa kendimce yuklu bi alim yapcam.

2. 78 79 dan dondum, kisada bisey yaparsa kaçarım, yapmazsa onceki oldugu gibi bekliycez. artik ben de durumcuyle ayni yontemi izliycem.

3. Tabi canım endeks yüzde 2.5 artıdan 1.5 a düşünce seninde eksi kapatman lazım..Lan ne karaktersiz adamlarsınız yahu..

4.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    bu gibi kapanışa arsanda birkaç kez denk geldim, tam tersine de.. yani kapanışta sert ve dolu 10 kademe bastığına da.. eğer yukarı sert yaptıysa öbür gün dağıta dağıta aşağı yaptı, aşağı sert yaptıysa öbür gün toplaya toplaya yukarı sürdü. bakalım bu sefer ne yapacak.
    üçkağıtçı patron şaşırtmaz. ben artık kesin olarak şunu kanıksadım, arsan ucuz ve hep ucuz olarak kalacak. fonların takası da tekrar artmaya başladı. özellikle küçük sahibi burak arıkan acımasız bir üçkağıtçı. bunların şirketine ortak olduğum için çok pişmanım. koca koca kağıtlar tavan yapıyor, 130 dan 200 e yürüyen endekste tek bir kez endeksin üzerinde artı kapatmadı. patron endeks eksi olunca anasının amına kadar indiriyor kağıdı. bu arada kişisel görüşüm yarın da eksi kapayacağı.. ytd.

5. Bırak eski zirvesi olan 6.20 leri geçmeyi daha eksi kapatıyor namussuz haramzadeler...ulan endeks sanki -1 kapattı...endeks kadar bile götürmüyor hırsızlar..Gaz elektriği dağıtamax olursunuz inş elinizden alırlar

6. Sayın tembeles bu kağıdı çözmüş ..Ama bildiği halde yanlış yapanlardan sanırım ben gibi 🙂

7.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Sayın tembeles bu kağıdı çözmüş ..Ama bildiği halde yanlış yapanlardan sanırım ben gibi 🙂
    evet malesef duygusal davranıyorum. bu şirketi uzun süredir az ya da çok tutuyorum. 5 te gıcık olup yarısını satmış, 4.5 de duygusal davranıp geri almıştım. bugün yine aynısını yaptım. ozaman da hata yaptığımı düşünmüştüm ve hata olduğunu da anladım, bunun da hata olduğunu düşünüyorum. sanmıyorum. ama umarım bu kez yanılırım. 100 bin yaptım yine, sanırım tek ky de daha yüksek lot yoktur ya da 1 2 kişide vardır. ytd

8. Endeks yine yeşil bu at hırsızlarının kağıdını 5.66 ya basıyorlar...Anaları bunları belediye tuvaletine sıçmış ..Doğurma falan yok

Sayfa 239/262 İlkİlk ... 139189229237238239240241249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •