Sayfa 177/262 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Bazı arkadaşlar üzüm yeme derdin de lakin patronları tanımıyorlar ilaveten tekstil sektörü ile ilgili bir beklenti var sanırım. Araştırma konusudur.
    Aklın yolu bir galiba bende bu gün aynı fiyattan verdim :)
    Salarsa yerine koyarım gidersede kalanlar kazansın.ytd

2. Artık gunlukcuyum düşerse uzuncu 1_2 güne çıktığı zaman parayı cebe koyar arkama bakmıyorum.ytd

Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Aklın yolu bir galiba bende bu gün aynı fiyattan verdim :)
    Salarsa yerine koyarım gidersede kalanlar kazansın.ytd
    umarım yarın tavan olur...

4. Dün aldıgım klmsn 2, tavanı yaptı bugun.birde dün bossa almıştım oda tavan yaptı.bu hala düşünüyor.Düşündükce yeni girenler oluyor.Spek kısır döngüye girdi.Ben olsam patronların yerinde bunları kapıya koyarım.Önceden çekseydi 11 lere tüm malı toplardı beklenti bitti diye.

5.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Dün aldıgım klmsn 2, tavanı yaptı bugun.birde dün bossa almıştım oda tavan yaptı.bu hala düşünüyor.Düşündükce yeni girenler oluyor.Spek kısır döngüye girdi.Ben olsam patronların yerinde bunları kapıya koyarım.Önceden çekseydi 11 lere tüm malı toplardı beklenti bitti diye.
    spek isini bilir merak etmeyin. biz kendi halimize uzulelim. spegin denedigi bir yontem tutmazsa baska bir yontem dener. olana kadar dener.
    ustelik ne yaptigini da bilmiyoruz. bilanco kotu millete buralardan vermek icinmi yukseltti yoksa bilanco iyi toplamak icin mi yapti bilmiyoruz.

6. yünsa-bossa tavan... hatek-ateks uçmuş.. arsan enerji şirketi olduğu için gitmiyor herhalde onlar gibi... :)

7. Gel koçum gel bekliyorum

8.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Gel koçum gel bekliyorum
    benimde gönlümden gecen 8,90 lara çekilip bir iki gün beklemesi.diger sattıgım kısmı tekrar geri alıp arada tradeden para kazanmak sizin gibi

Sayfa 177/262 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •