Sayfa 192/262 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Kısayı bilmem ama gelecek için kaçarı yok keyfi bilir aşağı atarsa tahtacının malınıda alan bulunur.. Burdan 11_12 ye atıp tutması lazım dökmek için.. Aksen ve alarko öle yaptı mesela

2.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Yukarı bile yapmayabilir akşam 8.53 e 165 bin koyduk almadı yoksa alırdı... Ama dediğim gibi bu vrrim devam etsin 2021 de köpk gibi alck.. Karın 36 sı değerleme yarın beğenmeyebilir normsl bilanço diye kimseyi yanıltmayım arkadaşlar... Ytd
    Hocam bu tahta için çok lot yarın daha yukarilardan seve seve alır diye düşünüyorum.ytd

3. Ama suyun başında arikanlar var tahtada her şey olabilir.Bankofff robotu ne alt ettiği belli değil uzun vade sıkıntı değil ama ben tam ters hareketini çok gördüm.O yüzden elimdede mal yok yanlış yönlendirme yapmayim.ytd

4. Blcyt in neredeyse tamamını satıp bu sabah yeşil olan endekste fake düşüş yapılan arsana bodoslama daldım adeta kan kokusuna ususen çekiç başlı köpek balıkları gibi... Daha öncede hep suregeldigi gibi. Son çeyrek tekstil karı oldukça makyajli olup beni yaniltmadi.konsolideyi 80 üstü bekliyordum ama bu kadarını değil.Su karı gordumya isterse taban taban yaptırsın bank of..gam yemem

5. Bu arada belki haberiniz yok. Kurum karlarinin dağıtılmasını teşvik etmek için yeni bir kanun geliyor haberi var..karı dagitsin dagitmasin tüm firmalar kurum kazancı uzerinden2020 ve 2021 yılı için yüzde 10 ar 2023 yılı için tevkifat yapıp Haziran ayında devlete ödeyecek gibi.Kar dağıtımı yapan firmalarda ödedikleri yüzde 15 oranındaki stopajdan ödedikleri bu tevkifatı mahsup yapabilecekler. Kar dağıtımı yapmazlar sa mahsup edemiyorlar. Yada bu karları sermayeye ilave edebilirler ki bizim şirket gibi Arsanininda bu yola gideceğini sanıyorum. Bu durumda ödedikleri tavkifat tutarı iade oluyor
    Ez cümle kanun çıkarsa bu gibi şirketler yüzünden çıkacak. Dualarımız kabul mu oluyor ne?

6. 2023 karı için oran yüzde 5. Henüz haberi var tartışılıyor.Teblig yok bilginiz olsun lakin bunun korkusu Arikanlara yetecektir: Bakın görün tez vakte kadar bedelsiz haberi düşer. İnşallah diyelim...

7. Blancoya ragmen yorum yapamıyorum.hertürlü ters pis hareketi yapıyor.

8. Blancoya ragmen yorum yapamıyorum.hertürlü ters pis hareketi yapıyor.En basit örnegi eşleşme 8,87 de açtı.herkese mal var kapı açık diyor.Başka tahtalar olsa 3-4 gün tavan yapardı.Bugun yeni dalan bir sürü kişi olacak.Twıtırdaki v.s yorumlara bakarak

Sayfa 192/262 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •