Sayfa 234/262 İlkİlk ... 134184224232233234235236244 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. patron tahta fazla düşmesin diye göstermeik alımlar yapıyor ara ara ufak ufak :)) tahta dagınık.patron el atmıyor.hisselerle alakası yok.bilgili fonlara ve piyasaya dagıttıgı için o malı alıp kimseye kazandırmak istemiyor.onun yerine onun 100 katı karlı olan akedas payını müthiş fahiş fiyata halka acık arsana satıp 98 milyonu cepe atma derdinde.98 milyonla borsada t,üm hisseleri geri alabilirdi.anlamanız bazında paranın büyüklüğünü.

2. 14.06.2021 ve 27.08.2021 tarihli özel durum açıklamalarımızda belirttiğimiz Akedaş Elektrik Perakende Satış AŞ. ve Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş.'lerdeki Farsan İnşaat Tekstil Sanayi ve Tic. A.Ş.'ne ait % 6,35 oranına tekabül eden hisselerin DRT Kurumsal Finans Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (DELOİTTE) tarafından yapılan Değerleme Raporunda tespit edilen toplam 98.869.500 TL değer üzerinden satın alım işlemi, Resmi Kurum ve Kuruluşlardan izin ve onaylar alınarak ödeme bugün yapılmış ve hisse alım işlemi tamamlanmıştır. Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş.'deki payımız % 27,50'ye ve Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş.'deki payımız da % 27,50'ye yükselmiştir.

3.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    14.06.2021 ve 27.08.2021 tarihli özel durum açıklamalarımızda belirttiğimiz Akedaş Elektrik Perakende Satış AŞ. ve Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş.'lerdeki Farsan İnşaat Tekstil Sanayi ve Tic. A.Ş.'ne ait % 6,35 oranına tekabül eden hisselerin DRT Kurumsal Finans Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (DELOİTTE) tarafından yapılan Değerleme Raporunda tespit edilen toplam 98.869.500 TL değer üzerinden satın alım işlemi, Resmi Kurum ve Kuruluşlardan izin ve onaylar alınarak ödeme bugün yapılmış ve hisse alım işlemi tamamlanmıştır. Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş.'deki payımız % 27,50'ye ve Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş.'deki payımız da % 27,50'ye yükselmiştir.
    yüzdeoncu bi ikimiz kaldık sanırım eskilerden. arsan parayı bugün ödemiş, parası dövizdeydi, eğer dövizi yeni bozup ödeme yaptıysa dövizden güzel bir gelir yazar 3. çeyrekte. bir iyi yönü o olur. onaylanmasıyla yarın bi aşağı basarlar diye düşünüyorum. takas diğerler kısmında ciddi fark var. malı bugün küçüğe vermişler gibi duruyor. am arsan bu isttaistikte de ters köşe yapıyor genelde. bakalım nolcak, yılsonu bilançoya kadar beklemeye devam.

4. Hiç dokunamıyorum, midem de bulandı ama, mal da az kalmıştı, maliyet de sıfır, son bir şarkı istiyorum arsan dan olur olmaz bilmiyorum.
     Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    yüzdeoncu bi ikimiz kaldık sanırım eskilerden. arsan parayı bugün ödemiş, parası dövizdeydi, eğer dövizi yeni bozup ödeme yaptıysa dövizden güzel bir gelir yazar 3. çeyrekte. bir iyi yönü o olur. onaylanmasıyla yarın bi aşağı basarlar diye düşünüyorum. takas diğerler kısmında ciddi fark var. malı bugün küçüğe vermişler gibi duruyor. am arsan bu isttaistikte de ters köşe yapıyor genelde. bakalım nolcak, yılsonu bilançoya kadar beklemeye devam.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    patron istediğini aldı.98 milyonu cukka yaptı.pacayı yırttı.armadas dogalgazdaki payınıda ilerde kökler halka açık firmaya.bir iki yıl yüksek temmetü verir.onun üzerinden bir degerleme.:))) armadastaki oratklık yapısınıda yazarım.

şimdi geldi bizim isteklerimize.patron bizide mutlu et.
    hisse son aylarda acaip hacim ve hareket ve kademelerde lotlar doluyor.En azından eski zirvesini hak ediyor.4 fk nedir ya.

6. Maşallah, Brüt kar, faaliyet karı ve Dönem karı da güzel gelmiş. Muhtemeldir ki yarın baskının kralını göreceğiz. Aliskiniz problem yok. Burak efendi,anladık arkaniz sağlam o sebeple hiçbir kuruma şikayette bulunmuyorum artık. E sizde eninde sonunda kucaga geleceksiniz fazla bekletmeyin...

Sayfa 234/262 İlkİlk ... 134184224232233234235236244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •