Sayfa 236/262 İlkİlk ... 136186226234235236237238246 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    tam yol ileri.sonunda sıramız geldi.milyon lotlarla kademlerde işlemlerle götürüyor patron.bir ara bugun 5,32 yemi ne 3.000.000 üç milyon lot satış yazdı.arkamıza yaslanıp 2022 ye zengin girme hesaplarına başlıyoz kısmetse
    5.28 e 3 milyon ot yazmış akşam üzeri sonradan sildi sanırım. 3 milyon lot işlem olan kademe olmadı sanırsam.

2.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    5.28 e 3 milyon ot yazmış akşam üzeri sonradan sildi sanırım. 3 milyon lot işlem olan kademe olmadı sanırsam.
    para sayma makinesimi alsak :))

3.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    para sayma makinesimi alsak :))
    6 TL olur mu ki ?...

4.  Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    6 TL olur mu ki ?...
    rakam veremeyiz.hem yasak hemde borsa bu.fakat son döviz artışı, borsa artışı, hissedeki operasyonun artık yukarı yönlü başlaması, akedastaki payıda cebe atıp parayıda garantilemeleriyle artıkçok farklı rakamlar olmaması için sebeb göremiyorum.yuzde 10 luk hayaller kurma kardas.şu anda günde 30-50 hisse tavan yapıyor.nereye girsen zaten yuzde 50 ihtimalle yuzde 10 kazanıyon:))

5. patron yemezler boşuna aşagı basma.mecbursun.öyle yada böyle senin paranı yiyecegiz kısmetse.

6.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    rakam veremeyiz.hem yasak hemde borsa bu.fakat son döviz artışı, borsa artışı, hissedeki operasyonun artık yukarı yönlü başlaması, akedastaki payıda cebe atıp parayıda garantilemeleriyle artıkçok farklı rakamlar olmaması için sebeb göremiyorum.yuzde 10 luk hayaller kurma kardas.şu anda günde 30-50 hisse tavan yapıyor.nereye girsen zaten yuzde 50 ihtimalle yuzde 10 kazanıyon:))
    5.17-25 arasından 40 bin lot sattım. şişecam aldım. patron hisse satmış, dürüst değil, üçkağıtçı. cehennemin dibine gitsin kağıdı da, inş. fabrikası falan yanar, çocuğu amansız hastalığa yakalanır da o ekranı açıp bakamaz kaç oldu diye.

7.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    5.17-25 arasından 40 bin lot sattım. şişecam aldım. patron hisse satmış, dürüst değil, üçkağıtçı. cehennemin dibine gitsin kağıdı da, inş. fabrikası falan yanar, çocuğu amansız hastalığa yakalanır da o ekranı açıp bakamaz kaç oldu diye.
    Haci nerden cikardin patronun hisse sattigini.fonlari kolluyorlar.ondan zik zak lar var bence

8.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Haci nerden cikardin patronun hisse sattigini.fonlari kolluyorlar.ondan zik zak lar var bence
    sabah kap gönderdi. dün tepelerden 147000 lot satmış. muhtemelen ky lere sattırmak için yapıyor bunu ama, patron çok üçkağıtçı, sattım 40 bin. gıcık oldum bundan sonra dinle işi olan adamın şirketine ortak olmam.

Sayfa 236/262 İlkİlk ... 136186226234235236237238246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •