Sayfa 238/262 İlkİlk ... 138188228236237238239240248 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Arsan Temel Analiz

https://youtu.be/IyTMpLhaACc

İzlemenizi tavsiye ederim…

2.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    ve 10 daha verdim kaldı 40. bu dolandırıcılarla ortak olunmaz.
    şişsede malı götürüyorsun helal..

3. gittigi zaman memnun ediyor, gitmedigi zaman gicik etmiyor. sonucta sise. arsan benim sattigim yerden yuzde 10 gitti, sise sadece bugun yuzde 10 gitti. bosuna vakit ve psikolojimi yormusum bu uckagitcilarin kagidinda. 40 bin kaldi, keske gecen gozumu karartip hepsini verseydim. aslinda ramak kalmisti kalan 40 bini de satmama. nasip.

4. Aslında dikkat çekmemek için çaktırmadan usul usul gidiyor.Biktirip taşıdığınız kağıtları yorulup bırakmanız isteniyor. Bundan sonra yola revan olacaklarda. Eminim satıp çıkan yada pozisyon azaltanlar kadar benim gibi lot artiranlarda vardir.Bu hisse Blcyt in gördugu yerleri yakın gelecekte gorecektir.Bundan şüphe duymuyorum. Bu hissenin en güzel prim yaptığı dönemi şubat sonrasi olan Mart - Mayıs dönemi olmalidir. Ne mutlu vakti olup sabır gosterebilene...

5.  Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Aslında dikkat çekmemek için çaktırmadan usul usul gidiyor.Biktirip taşıdığınız kağıtları yorulup bırakmanız isteniyor. Bundan sonra yola revan olacaklarda. Eminim satıp çıkan yada pozisyon azaltanlar kadar benim gibi lot artiranlarda vardir.Bu hisse Blcyt in gördugu yerleri yakın gelecekte gorecektir.Bundan şüphe duymuyorum. Bu hissenin en güzel prim yaptığı dönemi şubat sonrasi olan Mart - Mayıs dönemi olmalidir. Ne mutlu vakti olup sabır gosterebilene...
    biliciyle patronu haric benzer yonleri var tabi ama bilicide patron kasayi bosaltmadi. biz genel olarak ky yiz, ve yaptigimiz hareketler yuzde 90 ky psikolojisine uyuyor. eger yakinda alim yaptiysaniz artik yavas yavas salmasi daha muhtemel. yanlis anlamayin bu kagit suanda belki borsada ucuzlukta ilk 15 e girer ama ne yazikki patron sahtekar. nereye gidecegini nereye dusecegini tahmin etmek mumkun degil.

6.  Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Aslında dikkat çekmemek için çaktırmadan usul usul gidiyor.Biktirip taşıdığınız kağıtları yorulup bırakmanız isteniyor. Bundan sonra yola revan olacaklarda. Eminim satıp çıkan yada pozisyon azaltanlar kadar benim gibi lot artiranlarda vardir.Bu hisse Blcyt in gördugu yerleri yakın gelecekte gorecektir.Bundan şüphe duymuyorum. Bu hissenin en güzel prim yaptığı dönemi şubat sonrasi olan Mart - Mayıs dönemi olmalidir. Ne mutlu vakti olup sabır gosterebilene...
    bu arada umarim siz hakli cikarsiniz cunku hala 40 binim var.

7. Saat 17.55 ile 18.00 arasında yaptığın harekete şapka çıkartılır patron ...Ne kadar çakal yılangırkan olduğunu bir kez daha kanıtladın ..Kapanış çok şıktı bu arada...Tam olarak senin gibi bir athırsızına yakışan bir kapanıştı..

8.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Saat 17.55 ile 18.00 arasında yaptığın harekete şapka çıkartılır patron ...Ne kadar çakal yılangırkan olduğunu bir kez daha kanıtladın ..Kapanış çok şıktı bu arada...Tam olarak senin gibi bir athırsızına yakışan bir kapanıştı..
    bu gibi kapanışa arsanda birkaç kez denk geldim, tam tersine de.. yani kapanışta sert ve dolu 10 kademe bastığına da.. eğer yukarı sert yaptıysa öbür gün dağıta dağıta aşağı yaptı, aşağı sert yaptıysa öbür gün toplaya toplaya yukarı sürdü. bakalım bu sefer ne yapacak.

Sayfa 238/262 İlkİlk ... 138188228236237238239240248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •