Sayfa 244/262 İlkİlk ... 144194234242243244245246254 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    arsana tekrar yığıldım, bu düşüş umarım herkesin sandığı gibi nedensizdir.
    yarın yüzde 4 5 yeşil görürsem yarısını satar şişeye dönerim. bu kağıtta al sattan korkmamaya başladıktan sonra para kazanabildim sadece.

2. sermayemiz 204 milyon oldu,2021/9 aylık bilançoya göre 18 milyon dolar YPP var..Kur farkından dolayı kar yazacak,iştiraki olan şirketlerden kar gelecek,doğal gazdan temettü alıyor mu bilmiyorum,zira yatırım yapıyorlardı sanırım..Bilen varsa yazarsa bilgi sahibi oluruz.FK 5 ile işlem görüyor..Çok çok ucuz.2021/12 aylık kar tahminim 225 milyon..Kar eden şirketler bu fiyatta kalır mı..

3. Bu kağıdın sorunu aracı kurumların radarında olmaması bir aracı kurum bile buna hedef şudur al diye rapor yazsın dikkatleri çeker.

4. bu sefer büyük oranda arsanda kaldım, bedelsizin sonraki günü yarısını şişeye geçerim diye düşünüyordum. çeyreğini bile geçemedim. arsanda bilmediğimiz birşey var. ya buraların da daha altına atıp uzun zaman bekletecek yine, ya da yakında normalden daha hızlı yukarı yönlü bi hareket yapacak. bu hareketleri hiç normal değil. ytd

5. Sağlam,ucuz,ucuzlamaya devam ediyor,takibimde 1.yedek.

Ne olsun arsanda 750 milyon pd olan hisse 250 milyon kâr beklentisi olunca bunlar olur normaldir
     Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    bu sefer büyük oranda arsanda kaldım, bedelsizin sonraki günü yarısını şişeye geçerim diye düşünüyordum. çeyreğini bile geçemedim. arsanda bilmediğimiz birşey var. ya buraların da daha altına atıp uzun zaman bekletecek yine, ya da yakında normalden daha hızlı yukarı yönlü bi hareket yapacak. bu hareketleri hiç normal değil. ytd
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

7. genelde 250 kar beklentisi var ama 100 milyon akedaşda satın alma yapıldı sanırım o düşülmüyor...ne dersiniz

8. arsan çıkmadı ama şişe düştü, şişeye geçtim. arsanda 65 kaldı. yakında geri döncem. ama bu kağıt umutsuz vaka. en azından ben artık umutsuzum. ytd.

Sayfa 244/262 İlkİlk ... 144194234242243244245246254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •