Sayfa 121/262 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 961 - 968 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Hisse biraz düştü ya bizden bilecek boşver kendi halinde takılsın bırak.ytd
    Senin etin budun ne ki hisseyi düşüreceksin. Güldürtme Allah aşkına. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by NASRA Yazıyı Oku
    Senin etin budun ne ki hisseyi düşüreceksin. Güldürtme Allah aşkına. Ytd

Senin yine mantar gibi türemene bakılırsa, sana yeni görev vermiş olmalılar. Sen buralarda Maaşını alamamış Yunan Jandarması gibi dolaşmaya başladığına göre ...

3. Şunu bir daha izah edeyim. Allah şahit kimsenin adamı değilim, elinde arsan olan hiç kimseyi tanımıyorum. Ancak sizin şifreli konuşmanızı kendi aranızda yapmamanız çok çirkin. Arsan bu canı ne isterse onu yapar. Çok biliyorsan bugünkü hareketin nedenini acikla. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by NASRA Yazıyı Oku
    Şunu bir daha izah edeyim. Allah şahit kimsenin adamı değilim, elinde arsan olan hiç kimseyi tanımıyorum. Ancak sizin şifreli konuşmanızı kendi aranızda yapmamanız çok çirkin. Arsan bu canı ne isterse onu yapar. Çok biliyorsan bugünkü hareketin nedenini acikla. Ytd
    Mesela elektrik e zam geldi beklenti bitti diye bakabilirsin:)

5.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Mesela elektrik e zam geldi beklenti bitti diye bakabilirsin:)
    Döviz böyle devam ederse Ocakta yine zam gelir. Böyle bir beklenti olur mu? Ytd

6. Maşallah senin her tavrin her yazin çok guzel de ukalalik yapiyorsun. Arsanin cani istemez Arsandaki buyuk balinalarin cani ister. Seninde canin degisik syler istiyor farkindayim. Daha once yazdim genele yazarken dogru olmayanilir dusuncesi ile yaZimi sileyim dedim. Niyetini. davasini bildigim emin ve samimi buldugum biriyle paylasmak onunda gorusunu almak istedim. BU kagidin bugunu ile ilgili cok cikmasi yada dusmesi ile ilgili degil. kagittaki balinalarin yarin ve sonraki gunlerdeki davranis stratejileri ile ilgili teori.oda yarin belli olacak.Insanol da verdigi cevap taki son cumlesi ile gozardi ettigim bir seyi hatirlatmis oldu eksik olmasin.. Ben seni tanimiyorum yaklasimina guvenmiyorum samimi bulmadigim icin senin le birsey paylasamiyorum fikrini merak etmiyorum. Biz bu adamlari anlamaya bir formul varsa cozmeye calisiyoruz hepi topu bu. Okuz altinda buzagi aramayalim...

7.  Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Maşallah senin her tavrin her yazin çok guzel de ukalalik yapiyorsun. Arsanin cani istemez Arsandaki buyuk balinalarin cani ister. Seninde canin degisik syler istiyor farkindayim. Daha once yazdim genele yazarken dogru olmayanilir dusuncesi ile yaZimi sileyim dedim. Niyetini. davasini bildigim emin ve samimi buldugum biriyle paylasmak onunda gorusunu almak istedim. BU kagidin bugunu ile ilgili cok cikmasi yada dusmesi ile ilgili degil. kagittaki balinalarin yarin ve sonraki gunlerdeki davranis stratejileri ile ilgili teori.oda yarin belli olacak.Insanol da verdigi cevap taki son cumlesi ile gozardi ettigim bir seyi hatirlatmis oldu eksik olmasin.. Ben seni tanimiyorum yaklasimina guvenmiyorum samimi bulmadigim icin senin le birsey paylasamiyorum fikrini merak etmiyorum. Biz bu adamlari anlamaya bir formul varsa cozmeye calisiyoruz hepi topu bu. Okuz altinda buzagi aramayalim...
    Telegrama bakarsan Yoldaşlar ekibi 6.20 den 6.45 kere kadar goturebildi, ellerine verdiler. Hepsi bu asıl sen olaya gizem katiyorsun. Ytd

8. telegram gruplarının o kadar reklamı yapılıyor ki insanı ifrit ediyor. O sebeple takip etmiyorum. İlgimi de çekmiyor. her hıyar var diyene de tuzlukla kosulmaz bilirsin.. senin o yoldaşlar dan soydaslardan geçmişte de gördük. hepsi bir araya gelse %3bilemedin %4 oynatabiliyor lar hisseyi kalsın ben almiym..

Sayfa 121/262 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •