Sayfa 129/262 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. 35-40 arası malları verdim. Kalanlara hayırlı ve bereketli olsun. Ytd

2. Hayırlısı olsun yolun açık olsun

3.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun yolun açık olsun
    Teşekkür ederim.
    Arkadaşlar bir de şunu söylemek istiyorum. Hatırı sayılır bir miktar sattım. Hani hep elimdekilerini aldılar ise götürecekler mantığı işliyor mu göreceğiz. Herkese bol ve hayırlı kazançlar dilerim. Ytd

4. Merak ettim sn. Nasra özelden de yazabilirsiniz. Bol kazançlar, geçmiş olsun kurtuldunuz diyelim.
     Alıntı Originally Posted by NASRA Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim.
    Arkadaşlar bir de şunu söylemek istiyorum. Hatırı sayılır bir miktar sattım. Hani hep elimdekilerini aldılar ise götürecekler mantığı işliyor mu göreceğiz. Herkese bol ve hayırlı kazançlar dilerim. Ytd
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ayıp olmasın diye miktar yazmadım. 75.000 lot sattım. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by NASRA Yazıyı Oku
    Ayıp olmasın diye miktar yazmadım. 75.000 lot sattım. Ytd
    Bu arada tahta yapicilar bayram yapmistir bu kadar lotu görünce. Siz satinca artik tavan tavan gitmesi gerekir. 😂... işin latifesi tabiiki. Hayirli olsun bol kazanclar...

7. Bu tahtayı yapanlar mal gelince sahada gelecek diye bekliyor.Sonra benim gibiler 1-2 gün yatay gidince tekrar mali yerine koyuyor.Muhtemelen nasra da 1-2 güne mal alır tekrar.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Bu tahtayı yapanlar mal gelince sahada gelecek diye bekliyor.Sonra benim gibiler 1-2 gün yatay gidince tekrar mali yerine koyuyor.Muhtemelen nasra da 1-2 güne mal alır tekrar.ytd
    Ev aldım, geri yerine koymayacağım. Araba için ayırdığım lotlar ile vur-kaç yapacağım. Ytd

Sayfa 129/262 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •