Special Days Image
Sayfa 148/262 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Rakam verip yonlendirmek istemem.tahta sahipli.oyalansa bile en gec subat mart ayi 12 ayliklar aciklanana kadar cift hane gorme ihtimali olabilir.tabi endeskte anormal durumlar olmazsa.en kotu 20 potansiyel ve hareket etme ihtimali mevcut.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah... Bende sizin gibi düşünüyorum... Bu bilanço ile sektörün en ucuzu olduğunu düşünüyorum... Ama o zamana kalırmıyım bilemiyorum... Geçmişte klgyo çok yazardınız hele Sancaktar ile tartışmanız olurdu.. Benle bile olmuştur unuttum... Shappira dan foto atmıştınız... Ne günler geçmiş....

2. :)) klgyo saphireyi gercek ederinden uc bes kata ziraat sirket birclarina karsi aldi.siyaseti kullanarak simit sarayi ornegi gibi devleti soguslediler.tabi ondan sonra sirketin borclarini odeyememe ihtimali kalkti ve sirket temelde saglama geldi.sonra bastilar gaza.
    Bu arada yukarda en kotu 20 ihtimali demiaim.bir kelime eksik yazmisim.en kotu yuzde 20 potansiyeli var demek istedim.yanlis anlasilmasin.
     Alıntı Originally Posted by kobra Yazıyı Oku
    Eyvallah... Bende sizin gibi düşünüyorum... Bu bilanço ile sektörün en ucuzu olduğunu düşünüyorum... Ama o zamana kalırmıyım bilemiyorum... Geçmişte klgyo çok yazardınız hele Sancaktar ile tartışmanız olurdu.. Benle bile olmuştur unuttum... Shappira dan foto atmıştınız... Ne günler geçmiş....

3. Tacirler cuma gunu 270 bin lotu yeniden yerine koymus.

4. Selamlar
    Biraz mal ile sahalara döndük geldiğimiz gibi aşıladı beni ama biz ne darbeler yedik bu sevilere gelene kadar onun için acitmaz.Bu sevilerde çok tuttu benim son bir beklentim var oda bedelsiz baskalari ne bekliyor bilmem ama bana sürpriz olmaz.Onun için yarın almaya devam edicem.ytd

5. Son 1 aylık alan ve satanlar.

6.  Alıntı Originally Posted by intelijansiya Yazıyı Oku

son 1 aylık alan ve satanlar.
    info aldığı malları nereye virmanlıyor. Takasda gözükmüyor

7. Toplam Fark kısmında gözüküyor. (son 2 gün içinde aldığı 200bin lot hariç)

Sayfa 148/262 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •