Sayfa 146/262 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

Alıntı Originally Posted by simplisyo Yazıyı Oku
    bu forum çok sessiz. neden acaba. bilanço süper geldi bana ve aranıza katıldım inşallah hayırlı olur hakkımızda.
    hayırlı olsun. bilançonun süper geldiği doğrudur. tahta zaten toplu,sanırım kalanlarda silkelendi tahtada yada totem yapıp çalı arkasından bakıyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    hayırlı olsun. bilançonun süper geldiği doğrudur. tahta zaten toplu,sanırım kalanlarda silkelendi tahtada yada totem yapıp çalı arkasından bakıyorlar.
    2. Şık.... Pusuya yattık bekliyoruz

3. Bilanço iyi diye aldık millet satıyor..

4. birkaç hafta önce deginmistim. önceki yıllarda. (2018 ve 2019) bir miktar düzeltme akabinde 25 ve 27 Kasımdan itibaren yukariya hatırı sayılır bir periyotta ziyaretimiz olmuş. Grafigimiz de önceki tavan fiyatımız olan6.73 u destek yaptığından yine takribi olarak bu 25 Kasım tarihinden itibaren yıl sonuna kadar varan bir Alice harikalar diyari yolculuğu beklentisi içindeydim. Lakin bu günkü 141 vefat haberi biraz endiselendirdi. Umarım yurdumuz için hayırlısı olur. önce sağlık sonuçta..

5. Bugün tekniğe göre hareket etti. 6.73 desteğinin altına gelmedikçe sıkıntı yok. her artı kapanış bu değeri yukarı çekecektir.

6. Endeks bozmaz ise yola devam insallah buna mani durum yok. Şayet kar satışları.Daha sert pandemi tedbrleri vb. Durum olsa dahi kısa bir reklam arası ndan sonra tekrar çarçabuk yukarılara atması ve 8-9 lufiyatlar yoluna revan olması gerekmekte. Şuan demleniyoruz olgunlasiyoruz nazarıyla bakalım.Hedefe ulaşmayı geciktirebilir amma velakin engelleyemezler ok yaydan çıktı birkere..En kötü ihtimal le Ocak ayını burada gecirecegim.. Yol arkadaslarimi,za selam olsun

YTD.

Sayfa 146/262 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •