Sayfa 237/262 İlkİlk ... 137187227235236237238239247 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    sabah kap gönderdi. dün tepelerden 147000 lot satmış. muhtemelen ky lere sattırmak için yapıyor bunu ama, patron çok üçkağıtçı, sattım 40 bin. gıcık oldum bundan sonra dinle işi olan adamın şirketine ortak olmam.
    cidden kapatmışlar.yeni gördüm valla.çırpınıyo ama yemezler patron.

2.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    cidden kapatmışlar.yeni gördüm valla.çırpınıyo ama yemezler patron.
    bugün ki görüntü de hoş değildi zaten. 850 bin sattı kurumun biri, diğer kısmında alıcı 850 binken satıcı 70 bin. yani takasa bakılırsa bariz bi ky ye döşeme işi oldu. sağda solda kağıtla ilgili yeni yazıp çizenler de (yani ky) arttı. bana öyle geliyor ki diğer bilançoya kadar 4.50-5 arasında sürünür. hep aynı arsan.. patron üçkağıtçı, adam şirket yönetmiyor borsada ky çarpıyor, açgözlü. yemin ederim alişan arıkanın çocuğu kanser olsa üzülmem. yarın birgün de kalanını satıp çıkcam bu kağıttan.. amq ülkesinde spk da yalandan var, ulan şirketin sahibi 3 günce bu kağıdı aldı, yükseltti 3 gün sonra da satıyor. sahibi olduğu tahtada trade yapıyor. ben bile 1.5 yıldır tutuyorum, patron trade edip ky çarpıyor. ama spk dan ses çıkmıyor.

3. cuma günü burak arıkan 250 bin lot alım yapmış.gerci işlemler capraz karışık ama tahtayla 2 aydır yogun oynuyor patron.hisseye el attılar çok şükür.güzel tahta kademe yapıyorlar.bilgilinin piyasaya fonlara sattıgı malları almaya çalışıyorlar.şu andada güzel topluyorlar.fonladaki mal bir ara 9 milyonlara çıkmıştı.şimdi 6,8 milyonlara düştükü maliyetine veriyorlar.fonları bile bezdirdiler.
    PATRON eninde sonunda götürceksin bizde senden o paraları karları alıp güzel yiyecegiz.ama öyle ufak karlar degilhaaa..sende zaten yuzde 50 döviz enflasyon bazında zaradasın.paranla hisse toplayacagına döviz alsan kafadan yuzde 50. ozaman en az döviz getitisi kadar getirceksin.bekliyoruz malı elinize vermek için ama çok yukardan

4. burak efendi mecbursun.....işler tersine döndü.yusuf yusuf ediyon.paran eridi tabi dolar karşısında topladıgın lotlar....

5. Alişan ve Farsan alır Burak pek alım yapmazdı??? (Çok nadir) hayırdır diyelim... Yakın zamanda bir aksiyon yaşatabilirler

6. bugun 10 bin daha verdim. geri kalan 50 yi 6 ustune cikarsa vercem. uckagitci patronun alsatlari hisseden soguttu beni. normalde 7 nin altinda hic vermecektim. ytd.

7. ve 10 daha verdim kaldı 40. bu dolandırıcılarla ortak olunmaz.

8. İnfo 1.2 milyon lot verdi bu gün ...Hayırdır infocuğum sendemi kazıklandın arsanda..Dayanamadınmı bu işkenceye...Bunlar adamı canından bezdirir...

Sayfa 237/262 İlkİlk ... 137187227235236237238239247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •