Sayfa 212/262 İlkİlk ... 112162202210211212213214222 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Aylarca temel çalışıp hisseye karar veriyosun nakış gibi topluyosun bi bakıyosun kriz bir gecede geliyo yazık oldu son olaylar ülkeye çok şey kaybettirir ülke yıllardır siyasi ve ekonomik krizde kimsede çıt yok.. Bu kadar emeğe Arsan buralardan verilecek hisse değildi.. Çünkü borsada orta ölçekli ucuz bulmak zor.. Büyüklerden var ama örnek sahol 20 yıldır aynı yerde tcell aynı yerde şortçu açıkcı oyuncapı olmuş.. Zamanında 1.20 lerden blcyt 1.40 lardan alka 3 lerden egpro vs 6_7 lerden arsan gibisi zor.. Dolar stabil olsa yani kura güven olsa mndrs te potansiyel büyük hisse seçimi zor bizim ülkede hissede beklemek daha zor.. Ytd

Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Aylarca temel çalışıp hisseye karar veriyosun nakış gibi topluyosun bi bakıyosun kriz bir gecede geliyo yazık oldu son olaylar ülkeye çok şey kaybettirir ülke yıllardır siyasi ve ekonomik krizde kimsede çıt yok.. Bu kadar emeğe Arsan buralardan verilecek hisse değildi.. Çünkü borsada orta ölçekli ucuz bulmak zor.. Büyüklerden var ama örnek sahol 20 yıldır aynı yerde tcell aynı yerde şortçu açıkcı oyuncapı olmuş.. Zamanında 1.20 lerden blcyt 1.40 lardan alka 3 lerden egpro vs 6_7 lerden arsan gibisi zor.. Dolar stabil olsa yani kura güven olsa mndrs te potansiyel büyük hisse seçimi zor bizim ülkede hissede beklemek daha zor.. Ytd
    hiçde zor değil,inanıyorsan beklersin. 10 yıldan fazla süredir arsan taşıyorum,koyduğum parayı birkaç trade ile geri aldım tamamı bedava. şimdide yavruların yavruları ile ilk aldığım adetin 3 misline çıkaracağım. 2002 de ki arsanlı günlerde de trendeydim yine trendeyim. ayrıca kriz dediğiniz olay tamamen zorlama. her sene deniyorlar olmuyor ama yine deniyorlar. geçen sefer papaz krizindeki operasyonda merkeze 7 milyar dolar kazandırdılar,bakalım bu sefer ne kadar bıraktılar. ayrıca ekonomik kriz olduğuna inansam 1 dakika durmam borsada gider döviz falan alırım. söylenenlerle uygulananların tutarlı olması gerek.

3. hacim yuksek gidiyor.Patronda bedelsizi zamansız açıkladıgına yanıyordur.Eeee etme bulma dünyası.Böyle çakarlar.Yukarı yukseletse fonlar kafasına çakcak malı.Zaten diger birçok hisse alım fırsatı veriyor.Hemen kacarlar.Bu ara pek rakamlara bakmamak lazım.1 ay sonra 2 ay sonra tabloya bakmak lazım.

4. bugün ki hareketi kötüydü, çok açık bi mal dağıtma hreketiydi. öncekileri alıyorlar gibi değerlendirmiştim, bugün ki çok net mal dağıtma operasyonuydu. elimdekinin yarısını uygun yerden çıkcam yarın ve sonraki günlerde. diğer yarısını uzun süre de olsa tutmayı düşünüyorum. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    bugün ki hareketi kötüydü, çok açık bi mal dağıtma hreketiydi. öncekileri alıyorlar gibi değerlendirmiştim, bugün ki çok net mal dağıtma operasyonuydu. elimdekinin yarısını uygun yerden çıkcam yarın ve sonraki günlerde. diğer yarısını uzun süre de olsa tutmayı düşünüyorum. ytd
    Hocam alan satana bakılırsa pek mal çıkma algılamıyorum.Kurumların alış ve satış ortalamalarıda yakın.Bence ne yapcaklarını bilmiyorlar.Endeks göcerken mecbur ayakta kaldı spek.dikkat çekti.trene atlayanda çok oldu.Onları zararına dökmeye çalışıyor.Hesapları şaştı endeks krizi denk geldi.
    Mal dagınık bu kesin.Bilgili malı vermiş.Fonlar var.Şimdilik arıkanlılar müdahe etmiyor.Zaten toplu olsa çoktan ucururlardı bu tahtayı.

6.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Hocam alan satana bakılırsa pek mal çıkma algılamıyorum.Kurumların alış ve satış ortalamalarıda yakın.Bence ne yapcaklarını bilmiyorlar.Endeks göcerken mecbur ayakta kaldı spek.dikkat çekti.trene atlayanda çok oldu.Onları zararına dökmeye çalışıyor.Hesapları şaştı endeks krizi denk geldi.
    Mal dagınık bu kesin.Bilgili malı vermiş.Fonlar var.Şimdilik arıkanlılar müdahe etmiyor.Zaten toplu olsa çoktan ucururlardı bu tahtayı.
    ya aslına bakarsanız arsanın tepkisiz kaldığı daha önemli haberleri haberleri oldu. ama bedelsizi bahane edip yürüyecekti kağıt dediğiniz gibi. yürütüp kazanacağı parayı 4 gündür yaptığı al satla kazandı. bence güzel de mal dağıttı. o yüzden yarısını kaçacağım yakın zamanda ben. diğer yarısı da dursun gerekirse 2 3 yıl. ytd

tahtada mal çıkma falan yok sadece trade ettiler bugün. iki kez 11 üstünden gömlekçilere mal satıp 70 lerden döktüler. grafikte mehter formasyonu oluştu (ben uydurdum) iki ileri bir geri. cuma ve ptesi ileri yapıp salı eksi kapatırsa formasyon onaylanacak, isim telif hakkını alacağım.

8. Benim duydugum kadarıyla bilgili malı çıkmış.İnadına malı arıkanlılara degil fonlara ve diger speklere vermiş.Yani artık kagıdın gitmemesinde sebeb olan ortak kavgası bitmiş oldu.Bundan sonra hisse borsada oluşan ortalama degerlere göre gitmesi lazım.Arıkanlılar müdahale etmezse önümüz açık.Dolar kuruda 31 mart kapanışa kadar 8 civarı kalırsa 3 aylıktada kur farkı artı 31 milyon aldıgı temettuyle güzel bir blanco acıklayabilir.

Sayfa 212/262 İlkİlk ... 112162202210211212213214222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •