Sayfa 191/262 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Fonun yuksek miktarda hissede olması hic iyi bir durum degil.3 milyon ciddi bir adet boyle kucuk sig tahta icin.hicbir spek dalip yukseltemez fon yukardan direk mali cakar.hisse zorda gozukuyor Blancoda galiba dusuk gelecek gibi.Bu hissede mal bence su anda cok daginik.takasi toplu olmadigi icin gidisi zor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ya aslinda biz kagidin spekulatif gitmesini yani tavan tavan gidip de 50 olmasini beklemiyoruz ki. ben 11 12 liralari hakettigini dusunuyorum. 10 liranin uzerinde satmayi dusunuyorum. tutup 40 50 liraya goturceklerse tabiki toplu olmali ama ederine gitmesi icin toplu olmasina gerek yok aslinda. ama kagit yuklu girilecek kagit degil, elimde 3 bin lotla al sat yaparken simdikinden guzel para kazaniyordum. 3 ayda yuzde 15 gitmedi.

2. Hisseyi hic etmisler.yaziklar olsun.bu arikanlilar icinde bilgililer icinde yazik.tum borsa firmalari degerleri uctu.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bi da ucuz kagit almiycam soz veriyorum kendime. gitmeyen kagit gitmiyor. huylari boyle.

*ARSAN 4. Çeyrek Net Dönem Karı 111,510,900 TL
    kansız tahtacı yarında yukardan açıp aşağı doğru millete basarsa hiç şaşırmam.

5. Yukarı bile yapmayabilir akşam 8.53 e 165 bin koyduk almadı yoksa alırdı... Ama dediğim gibi bu vrrim devam etsin 2021 de köpk gibi alck.. Karın 36 sı değerleme yarın beğenmeyebilir normsl bilanço diye kimseyi yanıltmayım arkadaşlar... Ytd

Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Yukarı bile yapmayabilir akşam 8.53 e 165 bin koyduk almadı yoksa alırdı... Ama dediğim gibi bu vrrim devam etsin 2021 de köpk gibi alck.. Karın 36 sı değerleme yarın beğenmeyebilir normsl bilanço diye kimseyi yanıltmayım arkadaşlar... Ytd
    tamam,çıkalım 36 yı, 76m. temiz kar. hangi tekstilde var bu kar? 84m. sermayeye 1 yılda 76m.kar. millet sermayesinin yarısı kadar getiremiyo fakat fizana gidiyo. sorun bizim tahtacıda,kanı yok zannımca.

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    tamam,çıkalım 36 yı, 76m. temiz kar. hangi tekstilde var bu kar? 84m. sermayeye 1 yılda 76m.kar. millet sermayesinin yarısı kadar getiremiyo fakat fizana gidiyo. sorun bizim tahtacıda,kanı yok zannımca.
    Çok iyi kar gelmiş kalanlar parayı götürdü.ytd

Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Çok iyi kar gelmiş kalanlar parayı götürdü.ytd
    keşke öyle olsa eski ortak ama hiç güvenemiyorum bu kansızlara.

Sayfa 191/262 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •