Sayfa 137/262 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Aslında böyle bir şey yapacağını bekliyordum mali 3)1 e düşürdüm sonra 6 civarı biraz daha aldım ama endeks bizi patlattı.Simdi en son toparlayan olur büyük ihtimalle sıkıntı yok endeks e ters hareket eden hisse aldım kalan %50 ile 3 günde %25 para kazandim.Onunla isim biter bu gün yarın sonrasında ilk aşkımız Arsan a daha güçlü dönüş yapicam.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Yatırım tavsiyesi olmamakla berebwr 116500 yukarı hacimli geçilmez se ben yokum endeks hacimli satış yedi doların stabil hale geleceği garantisi olursa yabancı gelir zaten yerli ky tikabasa malda , farklı düşünen arkadaşlar hemen yazsın nedenleri ile belki ben hataliyimdir doğrusunu görelim bu fikir çarpışmaları iyidir , ego çarpışması olarak bakmıyorum bileni takdir etmek lazım günün sonunda hesaplarimizla cebimizdekilerle basbasayiz dostlar
    Perfect Storm , is coming nearer.
    Ben bir şey yazınca millet toz oluyor sanki coronaliyim adamlar fikir bile beyan etmez haklı çıkmaktan nefret etsemde kısa vadede işler duzelmeyecek gibi.
    Bir iki çözüm yolu hariç bunlardan biri uygulanırsa belki paçayı kurtaririz yoksa her gün yüzde 1 artan dolarla Selçuk Geçer videolarından köşe olmaya devam eder.
    Not : Bu topikte bir daha uzun bir süre yazmam arsan portfoyumde olsada olmasada .

3.  Alıntı Originally Posted by oonurss Yazıyı Oku
    Haftalik kapanış cizgi grafiklerine gore bence fincan kulp formasyonunu kirdi diyebiliriz. Buradan biraz yukselip onaya 5.40 lara gelebilir (saglikli olan)yada onay almadan formasyon hedefine gidebilir. Izleyip göreceğiz Y.T.D
    Woowww 20 eylul yorumum. Umarim bundan sonrasi da olur.

4. Saatlikte 2 li dip yapti diyerekten umarim 5.70 i kirip yoluna devam eder. Umut fakirin ekmeği..Y.T.D.

5. Güzel veriyor ama yukarıya hiç tepki yok yine bizi uzuncu yaptı mendebur.ytd

6. Endeks yuzde 1 duserken arsan efendi yuzde 5 duser. Simdi endeks yuzde arti ama arsan efendi yine dusuyor.
    Suç sende degil. Seni doguranda

7. Hisseyi kısa vadede alanlar her zamanki gibi zulüm çekiyor.Karsimizdaki ler mezarcı 5 senede 5 tavan yapmamistir ama en az 100 defa devre kesmiştir.Tahtada bu dönem yüklü mal alamazsın yüklü mal satamqzsin.ytd

8. Sabah düşüşün devamı olabilir diye alttan alış girdik lakin durdu korkarım bir zaman yataya bağlayacak. 3 Kasım ABD seçimlerinden sonra yavaştan tırmanma başlar diye umuyorum. Geçen hafta aldıklarımiz yanımıza kar kaldı gibi. bekleyelim gorelim bakalım 5.25 altı olacakmi

Sayfa 137/262 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •