Sayfa 44/262 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Evettt zaman daraldı 10 gün sonra hem bilanço hemde genel kurul bakalım yeşil yakmak istemeyen zubukler o zaman ne yapacak.ytd

2. Alış kademelerine 5 er lot yaz boş kalsin satışa doldur göz korksun.Korkan senin gibi olsun.ytd

3. Bence bu bilanço sıkıntısı. Bence pek iç açıcı değil. BENNCE. Ytd

4. Bu ay ile beraber 5.aydir fabrika kapalı. Üstelik genel kurulda birşey vermeme üzerine karar alacak olacağını bildirdiği halde siz ısrarla verecek diyorsunuz. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by NASRA Yazıyı Oku
    Bu ay ile beraber 5.aydir fabrika kapalı. Üstelik genel kurulda birşey vermeme üzerine karar alacak olacağını bildirdiği halde siz ısrarla verecek diyorsunuz. Ytd
    Beklentin yoksa işin ne burada olmayan malını sat bizi burada şişirme.ytd

6. Bekleti olmaması ayrı, olmayan beklenti ayrı. Sana göre 2015 ten beri sermaye artıracak, nafile. Bunu senin gibilere süpürge ile bile anlattılar anlamadın. Yürü bak işine. Yukarıdan al aşağıdan sat. Senin bildiğin budur. Ytd

7. İş Bankası 5 TL ye kadar tek kalemde çiziyor sonra tam tersi aşağı 4.80 e kadar veriyor.Tahta tam sapıttı.ytd

bunların derdinin mal almak olmadığını anladım. gün içinde 4,75 den trade için aldığım 10bin lotu araç kullanırken 4.98 e yazdım. tahta 5 den dönmüş 94-96 çalışıyordu. PC yi açtığımda işlemlerimi kontrol etmek istedimki 10bin değil bütün portföyümü satışa koymuşum yanlışlıkla. tabi hemen düzelttim. adamların derdi mal almak olsaydı aşağı basmazlardı tahtayı bütün malımı elimden alırlardı diye düşünüyorum.

Sayfa 44/262 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •