Sayfa 235/262 İlkİlk ... 135185225233234235236237245 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Maşallah, tabana gidiyor:):)

2.  Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Maşallah, Brüt kar, faaliyet karı ve Dönem karı da güzel gelmiş. Muhtemeldir ki yarın baskının kralını göreceğiz. Aliskiniz problem yok. Burak efendi,anladık arkaniz sağlam o sebeple hiçbir kuruma şikayette bulunmuyorum artık. E sizde eninde sonunda kucaga geleceksiniz fazla bekletmeyin...
    bravo.dogru tespit.direk sabah ilk dakka devre kestirdiler.mal dagınık.toparlamadan götürmüyecekler anlaşılan.

3.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    bravo.dogru tespit.direk sabah ilk dakka devre kestirdiler.mal dagınık.toparlamadan götürmüyecekler anlaşılan.
    yüzdeoncu kardeşim, benim anladığım kadarıyla arsan tahtacısının tarzı toplayıp 5 kat götürüp 3 kata kadar hisseyi dağıtıp çıkmak değil. bence ara ara testere yapıyor. atıyorum 10 milyon lotu var. 2 milyon lotuyla 20 kuruş 50 kuruş 1 lira aralığında satıp alıyor. kimse de basıp gidecek diye satamıyor altta parası olup alamıyor, bu hareketlere ayak uyduramıyor. evet mal dağınık ama bence hepsini toplamak gibi derdi yok. zaten hepsini burdan toplamasının imkanı da yok. 7 lere götürmesi lazım çok mal toplamak için.

bu arada elindekini azalttın artırdın mı gelişme var mı? ben en son 5 ten satıp 4.5 den tekrar yığılıp bıraktım. yazmıyorum çizmiyorum bakmıyorum pek. önümüzdeki bir yıl içinde 7 lira üstüne çıkarsa dağıtmaya başlarım. 8 olursa tek lot bırakmam. her kademeye 1000 lot..

4.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku

Teşekkürler, ama zaten yıllardır aynı grup aynı hareketleri ezberlettiler insanlara (2009 yılından beri Orta-Uzun cu olarak alıp satarım bu kağıdı. Taa o yıllardan " Mal dağınık KY yı kaçırsınlar toplansın götüreceklerdir kağıdı" diye avunur dururduk . Hiçbir zaman toplamadılar...) Yönetimden, Burak ARIKAN'ın oluşturduğu ofis ekibi ile bu işin başında olduğu,danışıklı birbilerine al gülüm verglüm yaptıkları söylenip durulur hep.
    Kağıt bu edepsizler yüzünden hiçbir zaman ederini bulamadı,Bu kot kafalar olduğu sürece de bulamayacaktır da..
    Sayın Tembeles gibi yukarıda belirli yerlerde hedef koyup, geldiğinde kademe kademe satmak, alırken de kademe kademe almak zannımca en güzeli. Sabretmeyi öğretti .Çok ekmeğini de yedik ARSAN'in bu sebeplerle bırakın dağınık kalsın...

5. arsanda kimse kaldı mı acaba eskilerden?

6.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    arsanda kimse kaldı mı acaba eskilerden?
    bende var.hisse hacimlendi.artık götürcekler gibi kısmetse.hergün güzel tahta yapıyorlar.işlem hacmi yüksek.fonları kolluyor patron.ondan sert götüremiyorlar.birbirlerinin hareketlerine bakıyorlar.fonlardanda 1,5 milyon lot civarı çözüldü galiba.patron ve ekibi alıyor tahminim.artık bekleyecegiz.

7.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    hissede ciddi bir el değişimi oldu, bilgililer sattı diye tahmin ediliyor ama kimin aldığı muamma. arıkanlar aldıysa ortada iyi. ama bilgilerin sattığı da muamma.. bu el değişimini sindirir önce, çünkü bu sırada ky ve fonlar da bolca mallandı. durum böyleyken sert gidişler beklememek lazım.
    arsanın son çeyrek bilnçosu iyi gelecek diye de pek iddialı olmamak lazım. fabrikası bir süredir kısmi çalışıyor.
    ayrıca doğalgaz ve elektrik işinden aldığı temettülere de bu sene çok güvenmemek lazım, geçen aldığı parada ani fiyat artışı var. bu artışta hakettiğinden fazlasını alması da etken. fazla aldığını bu sene ya da önümüzdeki sene düşeceklerdir illaki.

arsanın 2021 de beklentileri iyi bence. bu sene güzel karlar ve önümüzdeki sene de güzel temttüler alabilir. arsanda 2 hanelileri aşacak seri hareketlerin olmasına bence 7-8-10 ay var. önümüzdeki eylül mart döneminde iyi hareketler yapmasını beklemek lazım.
    hatta bu sıralar bir miktar daha (yüzde 10 civarı) düşmesi beklenebilir. twitterda bolca dillendi, aracı kurumlardan hedef fiyat verenler oldu, o sıra yüklü hisse el değiştirdi. investaz ın hedef fiyatından sonraki gün garanti 1m lota yakın hisse sattı. tahtacı bu dağıtılanı toplamadan sert götürmez kanaatimce.

şirket mevcut verilerle de ucuz yani bu ay içinde tutup 15 e gitse de şaşırmaz insan, ama patron bana kalırsa şuanda müsade etmez. evet arsan ucuz ama gireyim parsayı vurup çıkayım denilecek bi hisse değil. alıp birkaç yıllığına tutmayı da göze almak lazım.

yazdıklarıma bakarak yatırım yapmayın, yazdıklarım sağdan soldan derlenip birleştirilmiş ileri sürülecek 15 20 tane tezden sadece biridir. biz ky lerin elinde çok kısıtlı bilgiyle oynanan oyunu bilme şansları nerdeyse yoktur. dolayısıyla kısada size bilgi veren patron ya da tahtacı değilse önemsemeyin. 1-5 yıllık vadelerde ise temel analize dayalı yatırım yaparsanız illaki elinizde tuttuğunuz hisse ederine gidecektir.
    2. ayda şu şekilde bir yazı yazmıştım. bence eylül mart döneminde hareketini yapacak bu kağıt demiştim. eğer şu pahalı akedaş alımı olmasaydı muhtemelen şaunda bambaşka yerlerde olacaktık. çünkü 4. çeyrek bilançosunda alım için bozulan dövizden bile 40 milyonun üstünde kar yazacaktı. yine de eğer bi hareket yapacaksa marta kadar yapmasını beklerim. şayet bi kalkış yaparsa 7 den itibaren her kademeye 1000 lot satış yazıp 8 de tek lot bırakmayacağım. yapmazsa marttan itibaren her ay, 7 nin üstüne yüzde 5-6-7 ekleyerek satmaya başlama bölgemi seçerim. ytd.

8. tam yol ileri.sonunda sıramız geldi.milyon lotlarla kademlerde işlemlerle götürüyor patron.bir ara bugun 5,32 yemi ne 3.000.000 üç milyon lot satış yazdı.arkamıza yaslanıp 2022 ye zengin girme hesaplarına başlıyoz kısmetse

Sayfa 235/262 İlkİlk ... 135185225233234235236237245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •