Sayfa 115/1004 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. yok ben doğru biliyomuşum umk
    şimdi baktım fiyatlara

2. Organizasyon 10 numara birde şu boyun fıtığından kurtarabilirsem insallah yarin 15 gun sonra ilk defa mesaiye gidecegim bakalim zorlamaz beni insallah yoksa yine rapor alacak gibiyim.Herkese hayirli geceler dilerim.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Organizasyon 10 numara birde şu boyun fıtığından kurtarabilirsem insallah yarin 15 gun sonra ilk defa mesaiye gidecegim bakalim zorlamaz beni insallah yoksa yine rapor alacak gibiyim.Herkese hayirli geceler dilerim.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Önce sağlık, hepsi olur..iyi geceler. Saygılar

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dostum bı organizasyon kaçınılmaz oldu artık....
    Sebebi ise sn. Ahmt , sn bdayım, sn Bucuresti, sn buço, sn lütfü, sn 34jose34, sn know3, sn dobra, sn kuluçka, sn mescil, sn bora44 siz ve aklıma gelmeyen gerçek yatırımcılar buluşmalı....
    Yer yeşilköyde güzel bı balıkçı..
    İşletmecisi sn bdayım (kendisine sormadan yazdım ama umarım yanlış anlamaz)...tarihi siz belirleyin, yapalım şunu...

Sizler davet ettikten sonra seve seve katılırım

5.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Sizler davet ettikten sonra seve seve katılırım
    Davet ediyorum, listeyi oluşturalım, İstanbul a yakın ve müsait olanlar özelden yazabilir.
    Müsait oldukları tarihide yazarlar ise ortak bişeyler oluşturabiliriz .

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Davet ediyorum, listeyi oluşturalım, İstanbul a yakın ve müsait olanlar özelden yazabilir.
    Müsait oldukları tarihide yazarlar ise ortak bişeyler oluşturabiliriz .

varım, müsait olduğum tarihleri özelden yazdım.

Şu ayakkkabı mevzusunu yaşamayan yoktur pek Ben de yeni ayakkabılarımın cami çıkışında buhar olduğunu gördüm. Sağolsun imam bir takunya verdi de, eve takunyalarla gittim Hanımın dalga konusu oldum saatlerce

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    T/ A üstadm müsaitseniz ben şu glyho ile amiralleri yakalayabilirmiyim diye bir bakarmısınız
    %12
    teşekkürler.
    Mesajı yeni gördüm ve kısaca cevaplayayım...

Eğer durum düzelirse ve sanki bozulan bir şey yok gibi; 5.40 'lı seviyelere çok rahat gelebilir...

Fakat asıl film bundan sonra başlar...

Aylık grafiklere bakılınca o seviyenin geçilmesinin farklı bir boyut olduğunu söyleyebilirim.

Önemli olan o seviyenin nasıl geçileceği. Aniden bir aşağı salma yapabilir. Hisse tehlikeli bir hisse...!

Eğer o seviyeler geçilirse oluşabilecek rakamları telaffuz etmek şimdiden gereksiz olur...

Sabredebilene ekmek çıkar...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Sayfa 115/1004 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •