Sayfa 1003/1004 İlkİlk ... 35039039539931001100210031004 SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 8,017 - 8,024 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

Ev sahipleri yok ortada

Az daha gelen olmazsa, ben açarım başlığı, besmelesiz filan. Perişanlık diz boyu

2.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    ev sahipleri yok ortada

Az daha gelen olmazsa, ben açarım başlığı, besmelesiz filan. Perişanlık diz boyu
    Buyurunuz alyel hanım ağzınız dualı, elinizde uğurlu gelir , hem bir hanım eli değmiş olur(biz daha doğrusu ben itilip kakıldıkça yazıp yazmamakta çelişkiler yaşıyoruz, sonra ben tutamıyorum kendimi, sigara misali)
    şimdiden teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by Buço Yazıyı Oku
    Sn Kuluçka, Güzel İstanbulumuzu aciliyetten dolayı transit geçmek zorunda kalmışti .Tam misafirim olacakken içinde uhde olarak kalmışki dönüp İstanbula vardi .Gönül bu ne desek boş, orada biraz hasret gidersin, dinlensin..Kocaelimiz bir adım ötede bi koşuda varir buraya . Yeter ki gönlü hoş olsun...
    istanbulda sn.kalav-jose34-UMK ve benim misafirimiz,merak etmeyin iyi bakıyoruz. pişmaniyeleri ayarlayın,transit geçmek zorunda kalırsak izmit batı gişelerden gireriz,polis noktasında pişmaniyeleri alır izmit doğu gişelerden tekrar otoyola çıkarız.

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Yan sokakta yeni bir dükkan var; boya/badana tamam, kapora da istemiyorlar.
    Anahtarı alıp, açarsınız, değil mi sayın kuluçka ?
    mevcut dükkanın biraz daha kalmasında karar verdikya Alyel hanım. gerekirse tabiiki yan dükkana geçeriz. zabıta boşaltın dükkanı derse halledilir sorun değil.

Borsa İstanbul, yapılan değerlendirmeler sonucunda 2 hissede brüt takas tedbiri uygulanmasına karar verdi. İşte tedbir kararlarına ilişkin tüm detaylar...

acıpayam Selüloz (#ACSEL)
    VBTS kapsamında ACSEL.E paylarında 29/01/2021 tarihli işlemlerden (seans başından) 12/02/2021 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacak.

sekuro Plastik Ambalaj (#SEKUR)
    SEKUR.E paylarında 29/01/2021 tarihli işlemlerden (seans başından) 12/02/2021 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacak.

BİST'in tedbir kararına ilişkin açıklamasında ayrıca şu bilgilere yer verildi:

VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

SPK'nın 30/06/2020 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-30 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

Gübretaş hisseleri bağlı ortaklık Maden Yatırımları'nda sermaye artırımı açıklaması ile hareketlendi
    Gübretaş (#GUBRF) tarafından KAP'a yapılan açıklamada bağlı ortaklık Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş.'nin sermayesinin 550.000 TL'den 40.000.000 TL'ye yükseltilmesine karar verildiği belirtildi.

Açıklama şu şekilde:

Şirketimizin 28.01.2021 tarihli Yönetim Kurulu Kararı uyarınca, bağlı ortaklığımız Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş.'nin sermayesinin 550.000 TL'den 40.000.000 TL'ye yükseltilmesine karar verilmiştir.

Hisselerde bu hareket ile yükseliş görüldü.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    mevcut dükkanın biraz daha kalmasında karar verdikya Alyel hanım. gerekirse tabiiki yan dükkana geçeriz. zabıta boşaltın dükkanı derse halledilir sorun değil.
    Dükkan taşınmış

Halka arz sürecinde Borsa İstanbul'daki her 5 yatırımcıdan birinden talep gören Işık Plastik, ilk işlem gününe yüzde 10 primle başladı.
    https://www.borsagundem.com/haber/bo...-caldi/1545669

Sayfa 1003/1004 İlkİlk ... 35039039539931001100210031004 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •