Sayfa 11/1004 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    gözüm üzerinde selecin, sayfasında görmüşsünüzdür, 8, 20 den verdim, ertesi gün gitti, beğeniyorum hisseyi, ama tabi ayeni kaçırmanız berbat bi durum
    Geçen seferki hareketinde (4 tavan) icerisindeydim.
    Yine benzer bir durum olur mu diye ayen selec değişimi düşündük ama ayeni tutamadik.
    Nasip değilmiş

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    uzun vade dendiğinde beni geçen varsa alnından öperim. 10 yılı aşkın süredir arsan taşıyorum. 1.10 lu rakamlardan başlamıştım alımlarıma. birkaç trade ile maliyetimi eksilere indirdim,son 1,5 yıldır hiç kımıldamadan bekliyorum. sadece pandemi döneminde tepetakla aşağı gelirken bir kısmını satıp aşağılardan alarak portföyümü artırdım. şu an için maliyetim -25 kuruç civarı... uzuncu olurken bazı fırsatlarıda kaçırmamak gerekiyor.
    Borsa geçmişimiz 8 yıl zaten ama yaklaşık 3 yılı gedza

[QUOTE=34jose34;4555023]Borsa geçmişimiz 8 yıl zaten ama yaklaşık 3 yılı gedza

ben 86 da tophanede ayaklı borsadan beri işin içinde olduğumdan 10 yıl çok uzun gelmedi bana.

4.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    uzun vade dendiğinde beni geçen varsa alnından öperim. 10 yılı aşkın süredir arsan taşıyorum. 1.10 lu rakamlardan başlamıştım alımlarıma. birkaç trade ile maliyetimi eksilere indirdim,son 1,5 yıldır hiç kımıldamadan bekliyorum. sadece pandemi döneminde tepetakla aşağı gelirken bir kısmını satıp aşağılardan alarak portföyümü artırdım. şu an için maliyetim -25 kuruç civarı... uzuncu olurken bazı fırsatlarıda kaçırmamak gerekiyor.
    Glyho başlığında bir yatırımcı yaklaşık 20 senedir taşıdığını yazmıştı sn. kuluçka. Tüm zamanların şampiyonu o sanırım
    Arsan temettü kağıdı da değil bildiğim kadarıyla, bu kadar süre taşıma nedeniniz nedir ?

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by SDT Yazıyı Oku
    Glyho başlığında bir yatırımcı yaklaşık 20 senedir taşıdığını yazmıştı sn. kuluçka. Tüm zamanların şampiyonu o sanırım
    Arsan temettü kağıdı da değil bildiğim kadarıyla, bu kadar süre taşıma nedeniniz nedir ?

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2001 sonlarında bulaşmıştım arsan a ilk. o yıllarda seans salonlarından izliyorduk borsayı. 3 TL lerden hareketlenip 1,5 yılda 36 TL ye çıkışı, 32 den 4 bedelsizle 8 TL ye inişi ve tekrar yukarı hareketinde 10 TL den satmıştım 4 TL maliyetli malımı (o yıllarda milyondu). yani 10x4 bedelsiz, 40 TL den vermiş oldum. arsanla aşkım o zaman başladı. hisse 12.75 gördükten sonra büyük bir hızla devrildi ve 1 TL lere kadar geldi. 10 yıl kadar önce bedelli olayınıda halledip elk. firmasına olma yolunda hız almaya başlayınca tekrar girmeye başladım. sermayesi düşük, kar potansiyeli çok büyük olduğuna inandım. arada 3.20 lere çıktı verdik,1.80 den aldık vs vs vs... banka hesabı gibi yaptım hisseyi,yani bankada duracağına arsanda duruyordu. bugün iştiraki olan elk. firmaları, doğalgaz dağıtımı,oteli falan derken 80m.luk firma 19m. açıkladı 1.çeyrekte. sene sonu sermayesi kadar kar bekliyoruz. amacım burada arsan reklamı yapmak değil, niçin diye sorduğunuzdan anlattım. aşk işte. ne zaman girdiysem kazandırdı,hala kazandırıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    ya-nı-lı-yor-sun
    Komuatan sana çok söyledim ,bu son... Herkesin bildiği, gördüğü, yaptığı bişey ifade etmez...
    Zaten istenen o !
    cool:;;

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

sayın kalav, benim portföyümün başçavuşu gedza yı en iyi tanıyan sizsiniz. sizce ne zaman hareketlenmeye başlar varmıdır öngörünüz? bırakmaya falan niyetim yok zaten, tavsiye ettiğiniz gibi 50 lot 100 lot çoğaltıp teğmenliğe terfi ettirmeyi düşünüyorum.

Sn.kulucka bu soruyla gönlümüze tercuman oldunuz bakalim cevabı heyecanla bekliyoruz.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 11/1004 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •