Sayfa 187/1004 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Cmbtn yüzde 10
    Nibas yüzde 8
    Konya yüzde 7
    Akçansa 6
    Konya 6

Btcim eksi

Brutunuz batsın ya

2. Selec ve btcim tavan bile olsaniz gözümde bittiniz zamanınız gelsin ondan sonra bye bye
    Hele selec bir daha alırsam seni ...

3.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    çok ciddi bir gelişme olmadıkça kısa vade de %20 karla satılmayacak hisse yoktur.

hisseler arası parite en doğru yoldur, başaramadım o ayrı şey.
    Pt'si bir çok hisse gördüğü dipe göre bir kaç kademe yükselince %20 yapmış olacak mallanabilenler varsa................

4.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Pt'si bir çok hisse gördüğü dipe göre bir kaç kademe yükselince %20 yapmış olacak mallanabilenler varsa................
    Nakit yokki komutan elde malla tepeyi de gördük dibi de

İzliyoruz sadece

5.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku

İzliyoruz sadece
    forumdaşım
    yeterince tecrübelisiniz seçtiğiniz hisselerden &söylemlerinizden bu görülüyor
    bugün cuma olmasaydı, bir çok hissede dipten alınıp en kötü ihtimalle %5 kazanılırdı
    bir türlü o cesareti gösteremiyoruz, bunu becerebilenler piyasa dalgalanmalarından şikayet etmez dalgalanmayı fırsata çevirir.

6.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku

İzliyoruz sadece
    Doğru yu yapiyorsun dostum....Sen bakma trade edenlerin laflarına. Ben ömrümü verdim bu işlere...piyasa yapıcısı değilse hiçbir trader orta ve uzun vadede altarnatlf yatırım enstrüman larına çarpanda kazanamaz. Sadece kendini aldatır.(tabii kenarda nakit bırakmalısın, en azından portföyün kadar)
    Unutma bu yazdığımı.
    Saygılar

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

7. Abi bu nakit olayını bir türlü başaramıyorum kendi adıma.Deli gibi baglandigim hissem sanki elimden kaçacakmış gibi surekli ustune koyma modundayim.En son 12 lerden dahi alim yapmıştım. Öyle oluncada malum sarjor bos kaliyor.Ikimci hisse olarak eggub almistim bizimkisinin ugruna onuda sattim sonra eggub %30 uzerine koydu herci su an nerdeyse aldigim fiyatlara geri geldi oda ayri bir durum.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Abi bu nakit olayını bir türlü başaramıyorum kendi adıma.Deli gibi baglandigim hissem sanki elimden kaçacakmış gibi surekli ustune koyma modundayim.En son 12 lerden dahi alim yapmıştım. Öyle oluncada malum sarjor bos kaliyor.Ikimci hisse olarak eggub almistim bizimkisinin ugruna onuda sattim sonra eggub %30 uzerine koydu herci su an nerdeyse aldigim fiyatlara geri geldi oda ayri bir durum.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Senin yapacağın şey her ay altın alır gibi gedza biriktirmek, inan umk bu hisse bir ralli yaşamamışsa yapılabilecek en iyi şey ufak ufak biriktirmek olacaktır, olurda bir ralli yapar fiyatı abartırsa da satabilirsin sattığında haberim mutlaka olsun, o zaman bir durum değerlendirmesi yapar hangi hisseyi almana karar veririz.

Sayfa 187/1004 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •