Sayfa 194/1004 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    S400 uçak konularına cevap verirsem sıkıntı olacak sizden dolayı değil.
    Ayrıca farklı görüşte olduğumuz için tartışma sürecek kısır döngüye dönecek.
    Son sorunuza cevap vereceğim sadece

Beklentisi olan kağıtlar olduğu için.
    Gidip THY garan almıyorum
    Ayen alıyorum çünkü ayenin Arnavutluk santrali vardı satilacak.

Btcim aldım selec aldım onların da beklentisi var
    forumdaşım
    arnavutluk santaralinin kaç liraya satılacağına dair bir fikriniz var mı?
    ben bir hisse bulmalıyım, geçenlerde size selecle değişebilirsiniz demiştim ama kafam biraz karışık

2.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    forumdaşım
    arnavutluk santaralinin kaç liraya satılacağına dair bir fikriniz var mı?
    ben bir hisse bulmalıyım, geçenlerde size selecle değişebilirsiniz demiştim ama kafam biraz karışık
    Komutan özelden yazıyorum

3. Topa girdim bile, tarım bitti, üretim yokkk!!! borç gırtlağa kadar, imf ye gidelim!!! Nedir bu? Turkiye buğday ve saman ithal ediyor. Deli saçması bütün bunlar. Arama motoruna yazsana bi, Türkiye ne kadar makarna ne kadar un ihraç ediyor? Bakın bi ne kadar puskuvi ihraç ediyoruz. Hepsi kalem kalem yazıyor. İnanmayabilirsin sana kalmiş. Dış kaynaklardan bak inanmak istemiyorsan onada inanma... Tüm engellere rağmen 20 milyar dolar üzeri tarım ve gıda ihracatı var ... Buğday ithal etmeden bu ihracatlar nasıl olacak....Evimizin catisana bile buğday eksek yine olmaz... Birileri bizim sadece tarım uretmemizi istiyor olmasin sakin!!! Bu konu uzar gider. .. Algı operasyonları ile bir kesim insanımız kompleks içersine girmiş ve Türk milletinin birşey uretemeyecegini düşünüyor. Bizki 1930 da uçak üreten bir ülke idik, araba uretmek ise çok daha kolaydır. Bir zihniyet varki, bunlara zavallı bile demek gelmiyor içimden .. Yakın bir zamanda kendi uçağımızı uçururken bunların ne diyeceği bellidir !!! 200 milyar dolar bankalarda , peki yastık altinda ne kadar var dolar euro sterlin var biliyormusunuz? Altın miktarını kim söyleyebilir? Yastık altında ne ka..dar var? Bence döviz den daha fazla var ... Bu listeler uzar gider. .Gazi ne demiş Türk öğün, çalış güven... Ama maalesef içimizde bir güruh varki,bunlar aşağılık kompleksinden ölmek üzereler... Allah yar ve yardımcımız olsun ... Vaya con Dios....

4.  Alıntı Originally Posted by Çalı arkasından orta Yazıyı Oku
    Topa girdim bile, tarım bitti, üretim yokkk!!! borç gırtlağa kadar, imf ye gidelim!!! Nedir bu? Turkiye buğday ve saman ithal ediyor. Deli saçması bütün bunlar. Arama motoruna yazsana bi, Türkiye ne kadar makarna ne kadar un ihraç ediyor? Bakın bi ne kadar puskuvi ihraç ediyoruz. Hepsi kalem kalem yazıyor. İnanmayabilirsin sana kalmiş. Dış kaynaklardan bak inanmak istemiyorsan onada inanma... Tüm engellere rağmen 20 milyar dolar üzeri tarım ve gıda ihracatı var ... Buğday ithal etmeden bu ihracatlar nasıl olacak....Evimizin catisana bile buğday eksek yine olmaz... Birileri bizim sadece tarım uretmemizi istiyor olmasin sakin!!! Bu konu uzar gider. .. Algı operasyonları ile bir kesim insanımız kompleks içersine girmiş ve Türk milletinin birşey uretemeyecegini düşünüyor. Bizki 1930 da uçak üreten bir ülke idik, araba uretmek ise çok daha kolaydır. Bir zihniyet varki, bunlara zavallı bile demek gelmiyor içimden .. Yakın bir zamanda kendi uçağımızı uçururken bunların ne diyeceği bellidir !!! 200 milyar dolar bankalarda , peki yastık altinda ne kadar var dolar euro sterlin var biliyormusunuz? Altın miktarını kim söyleyebilir? Yastık altında ne ka..dar var? Bence döviz den daha fazla var ... Bu listeler uzar gider. .Gazi ne demiş Türk öğün, çalış güven... Ama maalesef içimizde bir güruh varki,bunlar aşağılık kompleksinden ölmek üzereler... Allah yar ve yardımcımız olsun ... Vaya con Dios....
    Birader bir kez yazacağım yazdıklarına dikkat et karşında hakaret edebileceğin biri yok
    Üslubuna yazdıklarına dikkat et birader
    Milleti düşüncesinden dolayı yok zavallı yok aşağılık laflarını kullanıyorsun

Hayırdır ya nereden buluyorsun bu cesareti

5. Türkiye son beş yılda 12.8 milyar dolarlık cep telefonu ithal etmiş!!!peki ne kadar lüks araç ithal etmiş son 5 yilda? Usenmeyin bi zahmet siz bakin ... listeyi uzatmak istemedim .... Bittik diyenler bi baksa!!! Gerçi , bakarlar ama görmezler!!!Vaya con Dios....

6. Ben kimseyi hedef almam!!! Sadece Türkiye'yi hedef alıp aşagiliyanlaradir sozlerim... !!!

7. Farklılığımız zenginliğimizdir, birbirimizi ötekileştirmeden görüş alış verişinde bulunabilmeliyiz, ben yıllardır dolar &viop topiğinde bunu yapabilmeye uğraşıyor beceremiyorum, burada bari bir birimizi ötekileştirmeyelim.

8.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Farklılığımız zenginliğimizdir, birbirimizi ötekileştirmeden görüş alış verişinde bulunabilmeliyiz, ben yıllardır dolar &viop topiğinde bunu yapabilmeye uğraşıyor beceremiyorum, burada bari bir birimizi ötekileştirmeyelim.
    Biz 1000 yıldır bu topraklarda 72 millet bir arada yaşamaya alışmış bir milletiz. Bizi bir arada tutan özelliklerden biride Anadolunun ve Altaylarin genlerimize işlemiş suyu ve havasindan ziyade genlerimize işlemiş olan Türk kültürüdür. Bu bize ALLAH tarafindan verilmiş bir ayrıcalıktır.Biz Türkler tarih boyunca hiçbir kavime ve ırka zulm edip ne dinini ne dilini değiştirmişizdir. Hiç kimseyi otekileştirmek haddimiz değildir ...
    Bu ülkede yaşayan herkez bu ülkenin iyi gününde de kötü gününde de çocuğu gibi sahip çıkmalıdır bu ülkeye!!! Dünyanın bu kötülüklerle dolu ahir zamanında, bütün dünya ya insanlık dersi verirken , Türk milleti olarak yalan ve fitneye hepimiz karşı gelmeliyiz... Tabi kendimizi Türk milletinin bir ferdi olarak görüyorsak!!! Son dönemde düşmanlarımız aç köpekler gibi saldirmaktadirlar ve bu hiçbir zaman son bulmayacaktir... Yalan ve fitne , en gelişmiş silahtan daha tehlikelidir ... Kaynağı belli olmayan yalan bilgiler insanları dibe çekmektedir, bunları paylaşanlar ise düşman emperyalistlerin kuklası durumundadır. Biz Turk milleti olarak 2229 senedir devletimizle ve milletimizle şer'in karşısında , mazlumun yanında olmusuzdur ve Dünya varolduğu sürece bu devam edecektir...Buna kimsenin şüphesi olmasın... Allah yar ve yardımcımız olsun...

Vaya con Dios...

Sayfa 194/1004 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •