Sayfa 195/1004 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by Çalı arkasından orta Yazıyı Oku
    Biz 1000 yıldır bu topraklarda 72 millet bir arada yaşamaya alışmış bir milletiz. Bizi bir arada tutan özelliklerden biride Anadolunun ve Altaylarin genlerimize işlemiş suyu ve havasindan ziyade genlerimize işlemiş olan Türk kültürüdür. Bu bize ALLAH tarafindan verilmiş bir ayrıcalıktır.Biz Türkler tarih boyunca hiçbir kavime ve ırka zulm edip ne dinini ne dilini değiştirmişizdir. Hiç kimseyi otekileştirmek haddimiz değildir ...
    Bu ülkede yaşayan herkez bu ülkenin iyi gününde de kötü gününde de çocuğu gibi sahip çıkmalıdır bu ülkeye!!! Dünyanın bu kötülüklerle dolu ahir zamanında, bütün dünya ya insanlık dersi verirken , Türk milleti olarak yalan ve fitneye hepimiz karşı gelmeliyiz... Tabi kendimizi Türk milletinin bir ferdi olarak görüyorsak!!! Son dönemde düşmanlarımız aç köpekler gibi saldirmaktadirlar ve bu hiçbir zaman son bulmayacaktir... Yalan ve fitne , en gelişmiş silahtan daha tehlikelidir ... Kaynağı belli olmayan yalan bilgiler insanları dibe çekmektedir, bunları paylaşanlar ise düşman emperyalistlerin kuklası durumundadır. Biz Turk milleti olarak 2229 senedir devletimizle ve milletimizle şer'in karşısında , mazlumun yanında olmusuzdur ve Dünya varolduğu sürece bu devam edecektir...Buna kimsenin şüphesi olmasın... Allah yar ve yardımcımız olsun...

Vaya con Dios...
    pardon!
    ekseriyetle katılıyorum, hafif bir ırkçı söyleminiz var.

Bu dünya imtihan dünyasıdır, kimse kimseden üstün değildir. Millet olarak güzel hasletlerimiz vardır, hiç kimsenin de anne babasını doğduğu coğrafyayı seçme özgürlüğü yoktur, üstünlük takvadadır vesselam.
    Son düzenleme : dobra; 08-08-2020 saat: 23:34.

2. Veda hutbesinden

Ey insanlar! Şunu iyi bilin ki, Rabbiniz birdir, atanız birdir. Arapın Arap olmayana, Arap olmayanın Arapa, beyazın siyaha, siyahın beyaza üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvadadır.

3. https://www.ensonhaber.com/gundem/tu...-navteks-ilani

Türkiye o bildikleri eski Türkiye değildir, ayaklarının üstüne dikelince vurulup yere düşürülecek, yere kapaklandığında doğrulmasına müsade edilecek müstemleke Türkiye değildir

Kabüllenemedikleri şey budur.

4.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    pardon!
    ekseriyetle katılıyorum, hafif bir ırkçı söyleminiz var.

Bu dünya imtihan dünyasıdır, kimse kimseden üstün değildir. Millet olarak güzel hasletlerimiz vardır, hiç kimsenin de anne babasını doğduğu coğrafyayı seçme özgürlüğü yoktur, üstünlük takvadadır vesselam.
    Bu gönderimden yola çıkınca veda hutbesine gittim, kendimce imza için en doğru seçimi yaptım.

5. https://www.ensonhaber.com/gundem/ah...ddiali-konustu

Bir zamanlar adam bilirdim!

Aç tavuk kendisini darı ambarında görür derler, ufak at da civcivler yesin de derler.

6. Bu sefer yardım sizlerden
    beklentili hisseler
    zoren'in , glyho'nun iştirak halka arzı (ikisi de çok borçlu)
    ayen'in iştirak satışı
    gözde'nin kuyaş satışı
    buçim'togg inşaatına satacağı çimento (temeli çok güzel nakiti var)
    prkap ucuz değil pahalı da değil(diğer yabancı ortaklı hisseler çok gittiler, onlara satış gelmese idi buda gidebilirdi, yüksek cirosuna ve çok az borçlu olmasına rağmen kar üretemiyor)
    eggüb popüler ben ce pahalı
    alark bir hayli dinlendi bu kadar yeter diye düşünüyorum
    alka güzel bilanço getirdi çok primli
    alkimde getirebilir oda çok primli
    selec uygun fiyatda çok uzun zamandır yükseliş trendinde çok aşağılardan geldi, gelişi spekülatif olmadı zamana yaydı.
    karel kllimasan eski bist gözdeleri seneye gene popüler olacaklardır
    amiral şimdilik% 40 bir yerlerde bulmadan olmaz artık.

tüm bunları neden yazıyorum neyime lazım ? gedzadan sonra hisse taşıdığım mı olmuş? e tabi taşımışım da ne olmuş 6 ay taşıyıp zararına vermişim, gedzanın o günkü verileri ile bugun kü verileri arasında öyle kayda değer bir fark yoktur, o zaman da bu fiyatı ederdi bu günde, tahta yapıcı beyimiz lütfedip geleceği fiyatlarsa o başka tabi endeks de aynı yerde zaten.

şimdilik polho avantajlı gibi duruyor, gördüğü zirveye göre yarı fiyatında, malum pendik proje beklentiisi var biraz umutsuz vak'a gibi.
    Son düzenleme : dobra; 09-08-2020 saat: 17:29.

7. Bu başlığı şu anda 13 kişi okumaktadır. (2 üye ve 11 ziyaretçi)

dobra, Çalı arkasından orta

gelin bir iki çift laf edelim yaw, pazar pazar

Sayfa 195/1004 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •