Sayfa 200/1004 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Komutan, ben yatırımcıyım...ve maratoncu...
    Senin yaptığın şeyi ben 90 ların sonunda yaptım , boşa geçen zamandı.
    Gösterilene bakarsan kaybeden tarafta kalırsın, görünmeyene bakman gerek.....Ama temel analizcilerin bu bakışı oluşturabilmesi güç. Emin olmadan almazlar, emin olunduğunda zaten satılacak zaman yaklaşıyor demek tir.

craps, pawnstar, svilengrad
    şimdiye kadar haklı çıkan sen oldun diyemiyorum üstadım, alıp sattığım hisselerde beklemeyi beceremiyorum, yada nasip olmuyor ne diyeyim.

2.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    şimdiye kadar haklı çıkan sen oldun diyemiyorum üstadım, alıp sattığım hisselerde beklemeyi beceremiyorum, yada nasip olmuyor ne diyeyim.
    Kendin söylüyorsun işte...cool:;; Demek ki aynı hisse de kalsan doğru al satlar yapsan , hedefe kadar da taşırsan nasip olacak ....senin tabirin ile.

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3. gedzadan çıktıktan sonra x5 (ben sttıktan sonra) yapan hisseyi de alıp karsız sattım.

4. Sence biz bilmiyor muyuz...hisse den hisse ye zıplamayı....
    Neden yapmıyoruz peki bı düşün.

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5. Nedenini ben söyleyeyim, bilmene rağmen. Öperler adamı.cool:;;

6.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    gedzadan çıktıktan sonra x5 (ben sttıktan sonra) yapan hisseyi de alıp karsız sattım.
    Sana unut demiştim 4 lerde aldığında, dinlemedin ki herzamanki gibi...
    Gedza çok iskontolu, gelecekte ne demek istediğimi anlayacaksın ama sadece seyretmiş olacaksın. Pkart, dobur,durdo,burçe deki gibi.
    Gedza cepte tahta gitsin istemiyorum henüz.ccol:;;

7.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Sence biz bilmiyor muyuz...hisse den hisse ye zıplamayı....
    Neden yapmıyoruz peki bı düşün.

Hayır onu demiyorum, hissede hakimiyet sizde olmayınca hisslere gitmiyorsunuz, gördüğüm o,
    cobra senin gibi değil, o da ky gibi davranıp ky sırtına binme derdinde tahta yapmıyor, tahtanın kaderini değiştirecek oranda mal alıp, hisse ederine gitmeden malı ky'ye yıkıyor, sonuçta onun girdiği hisseler temeli sağlam hisseler olduğu için o mlı yıksa bile bekleyen ky zarar etmiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Hayır onu demiyorum, hissede hakimiyet sizde olmayınca hisslere gitmiyorsunuz, gördüğüm o,
    cobra senin gibi değil, o da ky gibi davranıp ky sırtına binme derdinde tahta yapmıyor, tahtanın kaderini değiştirecek oranda mal alıp, hisse ederine gitmeden malı ky'ye yıkıyor, sonuçta onun girdiği hisseler temeli sağlam hisseler olduğu için o mlı yıksa bile bekleyen ky zarar etmiyor.
    Komutan... O tip alıcılara tahta izin verir bazen... Seçim meselesi. Ben içini görmediğim kavanoza parmak atmam. cool:;;

Sayfa 200/1004 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •