Sayfa 202/1004 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Neyin peşindesin komutan...cool:;;

craps, pawnstar, svilengrad
    Bak yemek gününüz de geldi çattı, gün doğmadan neler doğar demiştim. Bu gidişle bende o yemeğe gelecek moral olmayacak!
    kambersiz de düğün olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Bak yemek gününüz de geldi çattı, gün doğmadan neler doğar demiştim. Bu gidişle bende o yemeğe gelecek moral olmayacak!
    kambersiz de düğün olmaz.
    Zincirlerini kırıyorsun komutan...cool:;;. artık bı duble de atarsın.

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3. Bu arada güzel bı haber vereyim sana....polho yu inceleme ve takibe alıyorum... İçime sinerse bakarsın bulaşırım.
    Tabii önce temelini bı görelim, teknik kolay..cool:;;

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bu arada güzel bı haber vereyim sana....polho yu inceleme ve takibe alıyorum... İçime sinerse bakarsın bulaşırım.
    Tabii önce temelini bı görelim, teknik kolay..cool:;;

Dostum o öyle ufak tefek firma değil, Kıyıda köşede bir yerlerde yani başka hisselerle uğraşırken biraz zor olur, tabi gücünü tam bilmiyorum, firmanın çok kıymetli gayrimenkulleri var, bir de projesi var dap yapıya vermiş 5.5 yıl olmuş bekliyorlar öylesine
    173 dönüm arazi de bir kent kurma projesi, içinde üni falan olacakmış mış mış mış.
    olurda yapılırsa paylarına düşecek güncel fiyatlarla 1.3 milyar tl üzeri diye hesap ediliyor, tamamı kar hanesine yazılır.
    ayrıca gebze de 193 dönüm arazilri de var, başka yerlerde de gene tarım işi yapmak için arazileri de var, ama tarım işinden vaz geçmişler o ufak tefek olanları satmayı planlıyorlarmış
    demem o ki
    hisse kış uykusunda tam senin dediğin gibi kötü iken alacaksınki tmelciler gördüğünde satasın, tam dediğin şartları taşıyor
    amma, olurda pendik projesi hayata geçmez se ne olur bilemem
    ona da şunu diyorum
    varsın olmasın yapılmasın o proje pendikde imarlı 173 dönüm arazi bence çok kıymetli.
    yıllar önce bir yetkilisi o arazi çin 150/200 milyon euro eder diye demeç vermişti.
    tabi asıl işleri boyacılık, polisan boya ona da bir japon firmayı %50 ile ortak almışlardı.

Lütfen tüm bu yazdıklarımı dikkate alma! mm'irine sormadan bulaşmanı istemem
    sen kaybetmeye alışkın değilsin zor olur.
    Son düzenleme : dobra; 12-08-2020 saat: 22:05.

5. https://polisanholding.com/hakkimizda.html

incelemeye buradan bakarak başlayabilirsin.

tahtadan 25/30 milyon mal çekmeden hakimiyeti ele almak zor gibi.
    2 milyona yakın mal taşıyan daha fazlasınıda alabilecek kişiler var.
    Son düzenleme : dobra; 12-08-2020 saat: 22:22.

6.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    https://polisanholding.com/hakkimizda.html

incelemeye buradan bakarak başlayabilirsin.

tahtadan 25/30 milyon mal çekmeden hakimiyeti ele almak zor gibi.
    2 milyona yakın mal taşıyan daha fazlasınıda alabilecek kişiler var.
    Komutan ben para vermiyorum, gazoz kapağı ile alıyorum...
    Hani eskiden depozitolu içecekler vardı, şişeleri toplar sonra o 100 şişe ile 10 tane şişenin içindekini alırdın...
    Bana öyle bı hisse lazım...
    Ama kalmadı pek. Eğer tahtalar azalıyorsa yolun sonu yaklaşıyor derdik eskiden...
    Ama tabii o zamanlar BIST 3/4 cent üzerinde olurdu. Bu defa 1,4 cent te o noktaya geldik.
    İki ihtimal kaldı...
    İlki ya filmin sonu batacağız...
    İkincisi film yeni çekilecek, bankalar ile 3 cent lere yolculuk başlayacak, ve yan tahtalardann kazanılan paralar bankalara girecek.
    Yani 1998 Rusya krizi sonrasına girecek piyasalar, gazoz kapağı dönemine...
    Sen seç , işin zor..bankada almazsın, kazanamayan tarafta mı kalacaksın, kazanan tarafta mı? cool:;;

7.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Komutan ben para vermiyorum, gazoz kapağı ile alıyorum...
    Hani eskiden depozitolu içecekler vardı, şişeleri toplar sonra o 100 şişe ile 10 tane şişenin içindekini alırdın...
    Bana öyle bı hisse lazım...
    Ama kalmadı pek. Eğer tahtalar azalıyorsa yolun sonu yaklaşıyor derdik eskiden...
    Ama tabii o zamanlar BIST 3/4 cent üzerinde olurdu. Bu defa 1,4 cent te o noktaya geldik.
    İki ihtimal kaldı...
    İlki ya filmin sonu batacağız...
    İkincisi film yeni çekilecek, bankalar ile 3 cent lere yolculuk başlayacak, ve yan tahtalardann kazanılan paralar bankalara girecek.
    Yani 1998 Rusya krizi sonrasına girecek piyasalar, gazoz kapağı dönemine...
    Sen seç , işin zor..bankada almazsın, kazanamayan tarafta mı kalacaksın, kazanan tarafta mı? cool:;;

Dostum ben bir tuhaf adamım!
    çocukken 40 yaşındaymış gibi davranır oyun oynamazdım
    bak aklıma geldi hayvanları merada yayarken yaşıtlarım yakar top oynarken beni oyuna sokmak için kırk dereden su getirirlerdi.
    hele hatunun çabaları aklıma gelince bir hoş oldum.

8.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Dostum ben bir tuhaf adamım!
    çocukken 40 yaşındaymış gibi davranır oyun oynamazdım
    bak aklıma geldi hayvanları merada yayarken yaşıtlarım yakar top oynarken beni oyuna sokmak için kırk dereden su getirirlerdi.
    hele hatunun çabaları aklıma gelince bir hoş oldum.
    Komutan hepimiz garip birer adamız...çok yattım o dediğin meralarda, bi radyo ( ya TRT fm yada polis radyosu) başkaları çekmezdi, bir eşek , 2/3 köpek ve bir sürü ile...
    Ot un nerede olduğunu ,yada hasat edilmiş tarlanın içine mal salmayı senden iyi bilirim...cool:;;
    sürüyü toplayarak sayaya getirmek bu işlerden zordur.

Sayfa 202/1004 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •