Sayfa 206/1004 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    e ben onu size demiştim yıllar önce , 25 liraya ne dersiniz diye., hafızam kuvvetlidir.
    Komutan, ben 3/4 liraykende buradaydım...ölmezsem 35 TL de 54 TL de de burada olacağım.
    Daha iyisini bulsaydım orada olurdum, biliyorsun.
    cool:;;

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    komutan, ben 3/4 liraykende buradaydım...ölmezsem 35 tl de 54 tl de de burada olacağım.
    Daha iyisini bulsaydım orada olurdum, biliyorsun.
    Cool:;;

hatırlarmısın dostum
    size demiştim gidin fabrikada size bir ofis versinler(bende arada bir çayınızı içmeye gelirim vs vs)yönetimine girilecek kadar hisse alınacak ter temiz firmadır diye.

Biraz espri ile karışık alın şunun anahtarlarını demiştim.
    25 tl yi de o gönderimde demiştim.

3.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    hatırlarmısın dostum
    size demiştim gidin fabrikada size bir ofis versinler(bende arada bir çayınızı içmeye gelirim vs vs)yönetimine girilecek kadar hisse alınacak ter temiz firmadır diye.

Biraz espri ile karışık alın şunun anahtarlarını demiştim.
    25 tl yi de o gönderimde demiştim.
    Komutan tam imamsın işte ....dediğini yap yaptığını yapma cinsinden...cool:;;
    Bunu biliyorsun da nerelerde sopa yiyiyorsun.
    Nasip diyeceksin şimdi bana. biliyorum.cool
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Komutan tam imamsın işte ....dediğini yap yaptığını yapma cinsinden...cool:;;
    Bunu biliyorsun da nerelerde sopa yiyiyorsun.
    Nasip diyeceksin şimdi bana. biliyorum.cool
    İmamların dediğini yapacaksın
    çünkü kur'an dan, sünnetten, kitaplardan veya alimlerden aldıkları bilgileri söylerler
    yaptıkları ise her insanın yapabileceği gibi nefislerine yenilip yapabilecekleri yanlışlar elbet olacaktır
    nihayetinde herkes gibi nefis taşıyorlar
    ezcümle o laf öylesine söylenmiş imamları kınamak için söylenmiş bir laf değildir.
    Bende hisslerde yazarken kazandıracağını düşündüğüm piyasaya dair bildiklerimi & tecrübelerimi paylaşıyorum
    ve nihayetinde yazdığım hisseler %98 kazandırmışlardır.

bana nasip olmuyor o ayrı şey.

5.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    İmamların dediğini yapacaksın
    çünkü kur'an dan, sünnetten, kitaplardan veya alimlerden aldıkları bilgileri söylerler
    yaptıkları ise her insanın yapabileceği gibi nefislerine yenilip yapabilecekleri yanlışlar elbet olacaktır
    nihayetinde herkes gibi nefis taşıyorlar
    ezcümle o laf öylesine söylenmiş imamları kınamak için söylenmiş bir laf değildir.
    Bende hisslerde yazarken kazandıracağını düşündüğüm piyasaya dair bildiklerimi & tecrübelerimi paylaşıyorum
    ve nihayetinde yazdığım hisseler %98 kazandırmışlardır.

bana nasip olmuyor o ayrı şey.
    Komutan bence vaazlarda hisseleri, pay piyasalarını anlat,
    Seviyorsun sen bu işi...cool:;;

Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, koronavirüs pandemisinde ortaya çıkacak fırsatlara hazır olduklarını belirterek, grubun hedeflerine uygun şirketlerin satın almasını planladıklarını açıkladı.
    https://www.ekonomist.com.tr/haberle...anliyoruz.html

Merkez Bankası'nın 5 Ağustos'ta yayımladığı tebliğ ile izin verdiği nakit döviz talebine komisyon uygulaması bankalar tarafından uygulanmaya başlandı.
    https://www.ekonomist.com.tr/haberle...a-basladi.html

Enerji şirketleri halka arza hazırlanıyor. Naturel Yenilenebilir Enerji’nin halka arzının ardından Zorlu, Limak ve Naturel Gaz da halka arza hazırlandığını duyurdu. Son olarak Akfen Yenilenebilir Enerji de halka arza sıcak baktığını açıkladı.
    https://www.ekonomist.com.tr/enerji/...z-ruzgari.html

Sayfa 206/1004 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •