Sayfa 270/1004 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Gedza topiğindeki hisse pahalı mı değilmi tartışmaları bu dönemde anlamsızdır, hızla giden trenden inilmez
    borsa pandemi dönemi başından beri rasyonellikten uzaklaştı, çok primli hisseleri de öyle kolay kolay altın vuruş yapıp bırakmayıp fezaya götürüyorlar, gedza şu an makul fiyatlarda.

esas tatlı karlar bundan sonra oluşabilir, hissenin eski yatırımcıları sermayelerini kenara koyup maliyeti sıfırlayabilirler nereye giderse gitsin.
    Son düzenleme : dobra; 19-09-2020 saat: 21:12.

2. tcell'de saçma sapan bir uygulama var!
    ben böyle mantıksız yönteme hiç anlam veremedim
    telefonla fazla konuşmuyorum
    yüklü fatura geliyordu
    uygun bir tarife mevcut numaranızla seçemiyorsun, yeni bir numara alman lazım dediler
    hatta para almıyorlar
    mecburen numaramı değiştim
    artık ödediğim paranın yaklaşık üç de birini ödeyeceğim
    yaptıkları şey dostlar alışverişte görsün elemanlar mesai yapsın
    başka hiç bir şey yok
    koca kurumdaki mantığa bak.

eski aboneyi ödüllendirip uygun fiyattan konuşturacağına yaklaşık 3 misli pahalı kullandırıp cezalandırıyor.

3. şimdiye kadar hiç dile getirmedim
    beğendiğim hisselerin birisi de sarkuysandır
    onun yapısıda gedzaya benzer
    maalesef sabırlı bir yapım olmadığı için hissenin harekeleri sıkıcıdır diye bulaşmıyordum
    şu an yaptığı ciroya göre zirvesinde olmasına rağmen ucuz kalmış diyebileceğim fiyatlardadır
    kimbilir belki bu sefer hak ettiği fiyatlara gidiyordur.
    bakır fiyatlarının seyrine dikkat.

4. https://www.ensonhaber.com/ic-haber/...rmasi-baslatti

Nedir bu odalar, birlikler, barolar! mimarından, doktoruna, doktorundan avukatına kadar terörist mi yetiştiriyoruz?

hani yaptırım uygulayacaktınız? akıllı olun kış kapıda,kapatırız vanaları donarsınız orada

Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki varlığını hazmedemeyen Yunanistan ve Fransa’nın provokasyonlarına tokat gibi bir yanıt da Almanya’dan geldi. Yunan medyasına röportaj veren Alman Dış İlişkiler Konseyi Direktörü ve Josep Borrell'in özel danışmanı Daniela Schwarzer, Türkiye'nin kilit önemdeki göç anlaşmasında AB'nin ortağı olduğunu hatırlattı.
    https://www.takvim.com.tr/dunya/2020...-oneme-sahip/1

yürü be selçuk,bacanağınla birlikte düşman çatlat.

Yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Türkiye'nin ilk uçan arabası ülkemizde olduğu kadar dünyada da büyük ilgi uyandırdı. Türkiye'nin yerli ve milli teknoloji hamlesinin son eserlerinden olan Cezeri; Reuters, ABC gibi uluslararası haber kuruluşlarının gündeminde yer aldı.

https://www.haberler.com/dunya-turki...614142-haberi/

Sayfa 270/1004 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •