Sayfa 3/1004 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. şimdi sen söyle arçeliğin küresinde sen görüyorsun?
    oradan başlayalım

2. Bu başlığı şu anda 9 kişi okumaktadır. (3 üye ve 6 ziyaretçi)

dobra, kuluçka+, T/A

oluyor bak

olduğu kadar olmadığı kader toprağım. arçeliği söyledim sana, 30 hissesi sevmem,hiç sevemedim. 86 dan beri aldığım 30 hissesi 1 elin parmaklarını geçmez. son haftanın falına baktığımda arçelikde güzel alış yapılmış görüyorum. senin beklediğin mum dikme olayı bu hissede çok zor. arçelikin tavan olması için bist in 5000 puan artı kapaması lazım.yada koç arçeliği satıyor,ortak alıyor gibi haberler lazım. bilançoyla falan tavan olacak hisse değil.

4.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    olduğu kadar olmadığı kader toprağım. arçeliği söyledim sana, 30 hissesi sevmem,hiç sevemedim. 86 dan beri aldığım 30 hissesi 1 elin parmaklarını geçmez. son haftanın falına baktığımda arçelikde güzel alış yapılmış görüyorum. senin beklediğin mum dikme olayı bu hissede çok zor. arçelikin tavan olması için bist in 5000 puan artı kapaması lazım.yada koç arçeliği satıyor,ortak alıyor gibi haberler lazım. bilançoyla falan tavan olacak hisse değil.
    Büyük çıkışını 2009, 2015arası yapıp adam gibi yatrımcısını zengin etmiş
    uzn süredir de kazandırmamış, 2015 e göre mal kaybı olmadan alım yapıp bekleyebilceğim ender hisselerden
    başka alternatifim yok gibi.
    diğer hissleri aldığımda fena şekilde kazıklanmış hissediyorum kendimi demiştim.

Şu pandemi döneminde 2016 cirosunun yarısından fazla tek çeyrekde yapmış, 2016' yı neden baz alıyorum gördüğüm en karlı senesi ve hissenin de zirvesi o sene.
    sokağa çıkma yasağı günleri hariç mağazalarımızın tamamı açıktı neredeyse diye açıklamaları var
    online satışta 10 kat artış olduğunu da geçenlerde söylediler
    satışlarında aman aman bir daralma yok
    2018 di yanlış hatırlamıyorsam araba satışlarında % 60'ın üzerinde düşüş olmuştu
    beyaz eşyada geçtiğimiz ay ki daralma sadece %8 ki bence hiç bir şey değil

ayrıca sadece koçun amiral gemisi değil, beyaz eşyada dünya lideri.

adam gibi yatırımcının kazanacağına kesin gözüyle bakıyorum, ama ben o dediğim yatırımcılardan değilim.
    Son düzenleme : dobra; 27-06-2020 saat: 19:14.

yükseliş kanalına girmiş ona bişey dediğimiz yok. %3-4 razı olcaksın,tavan falan bekleme demek istedim. iyi tarafı tabanda olmaz.

6. Hayırlı olsun şimdi gördüm bu grubu.

7.  Alıntı Originally Posted by Aras09 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun şimdi gördüm bu grubu.
    hoş geldiniz, şu kalav dostumda uyanırsa kalabalık olacağız tadından yenmeyecek

8. haftalık takas değişimi
    teb- 2.696.
    cıty -1.388
    deuche.1.149
    yatırım fonları. 859
    emeklilik f-343k
    hisse artıdalar

buda arçelikdeki geçen haftaki alışlar.

Sayfa 3/1004 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları