Sayfa 422/1004 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    beraber bulalım.
    Zaten öyle yapıyoruz üstad burası bir müşavere platformu.
    ama almadan ama aldıktan sonra bir şekilde görüşünüzü alıyorum hisseler sizin chcek UP'unuzdan geçiyor
    bak pekgyo'u da galiba baktıkça beğeniyorsunuz onca ortak satışı rakamı bildirimine rağmen.
    yoksa gene de tutmalısınız demezsiniz ve biliyorumki ben kazanınca kendiniz kazanmış kadar sevinecekiniz bunun farkındayım.
    Son düzenleme : dobra; 17-10-2020 saat: 23:42.

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Algı o , ama gerçek o değil...
    2000 de 3,7 cent görmüş ve yabancı patı %28 e çıkmış tı ilk defa...
    Şimdi 1,5 cent teyiz ve yabacı payı %43
    Saygılar

craps, pawnstar, svilengrad
    Işık Ökte"de aslında dünya konjonktürüne bakarsak bugünkü şartlarda ucuz değiliz diyor, emsal ülkelere kıyaslayarak ama bilemiyorum..

is the average of five people around the human..

3.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Algı o , ama gerçek o değil...
    2000 de 3,7 cent görmüş ve yabancı patı %28 e çıkmış tı ilk defa...
    Şimdi 1,5 cent teyiz ve yabacı payı %43
    Saygılar

craps, pawnstar, svilengrad
    maalesef size katılamıyorum güzel dostum o dediğiniz rakamlarda hisseler gördükleri zirvelerini tl bazında ancak 17 sene sonra görebildiler dolar bazında zirvelerini demiyorum dikkat ediniz lütfen!
    o zaman ipin ucu kaçırılmış ve hisseler çok uzağı fiyatlamışlardı
    bizim bist 0.80 centte ucuz 2 dolar üstünde pahalı oluyor

bu dediklerimden sonra şunu demem lazım, borsanın 0.80 ile 2 dolar arasında dalgalandığı dönemde kişi balına düşen milli gelir de yaklaşık 1/3 seviyesinde idi bistle bir bağlantı kurulabilirmi bilemem.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Zaten öyle yapıyoruz üstad burası bir müşavere platformu.
    ama almadan ama aldıktan sonra bir şekilde görüşünüzü alıyorum hisseler sizin chcek UP'unuzdan geçiyor
    bak pekgyo'u da galiba baktıkça beğeniyorsunuz onca ortak satışı rakamı bildirimine rağmen.
    yoksa gene de tutmalısınız demezsiniz ve biliyorumki ben kazanınca kendiniz kazanmış kadar sevinecekiniz bunun farkındayım.
    POKER'i siz buldunuz. İlk defa bir hissede bu kadar çelişkili olduğumu hatırlıyorum. Aslında şirkete güvenemiyorum, ancak Bilançoya bakınca da beğeniyorum. Yoksa bir hisseye ya iyi derim, ya da kötü. Bunun tam olarak ne olduğu belli değil. Şirketin kendisi bilinmeyenli denklem, Finansalları ise mükemmel...İşin doğrusu Şirketi iyi tanımadığımdan kaynaklanıyor. Piyasa da benim gibi düşündüğünü sanıyorum. Terse yatırır korkusu var gibi. Ama dediğim gibi Bilançosu ise hiç öyle demiyor.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

5.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    POKER'i siz buldunuz. İlk defa bir hissede bu kadar çelişkili olduğumu hatırlıyorum. Aslında şirkete güvenemiyorum, ancak Bilançoya bakınca da beğeniyorum. Yoksa bir hisseye ya iyi derim, ya da kötü. Bunun tam olarak ne olduğu belli değil. Şirketin kendisi bilinmeyenli denklem, Finansalları ise mükemmel...İşin doğrusu Şirketi iyi tanımadığımdan kaynaklanıyor.
    şirketi de patronu da bende tanımıyorum üstad, şöyle minnacık kırıntıda olsa bir tanımışlığım yok.
    ben bu adamlarla ilgili hisse ilgi alanıma girene kadar tek bir habere rastlamış değilim.
    kabahat bende mi patronlarda mı bilemem.

6.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    maalesef size katılamıyorum güzel dostum o dediğiniz rakamlarda hisseler gördükleri zirvelerini tl bazında ancak 17 sene sonra görebildiler dolar bazında zirvelerini demiyorum dikkat ediniz lütfen!
    o zaman ipin ucu kaçırılmış ve hisseler çok uzağı fiyatlamışlardı
    bizim bist 0.80 centte ucuz 2 dolar üstünde pahalı oluyor

bu dediklerimden sonra şunu demem lazım, borsanın 0.80 ile 2 dolar arasında dalgalandığı dönemde kişi balına düşen milli gelir de yaklaşık 1/3 seviyesinde idi bistle bir bağlantı kurulabilirmi bilemem.

şu dediğim şey üzerinde konuşmaya değer hisse değerlemelerinde dikkate alınabilir mi diye, yeni bir data olarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    İMKB, diğer adıyla Borsa İstanbul (Bist) Şu anda halen en ucuz Borsalar arasında. Dünya klasmanında durum böyle. Alt Pazar hisselerinin aşırı fiyatlanması bu hususu değiştirmiyor. Çünkü o tür hisseler Endekse dahil olmuyor. Sonuç olarak genelde çok düşük bir Fiyatlama mevcut.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

8.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    İMKB, diğer adıyla Borsa İstanbul (Bist) Şu anda halen en ucuz Borsalar arasında. Dünya klasmanında durum böyle. Alt Pazar hisselerinin aşırı fiyatlanması bu hususu değiştirmiyor. Çünkü o tür hisseler Endekse dahil olmuyor. Sonuç olarak genelde çok düşük bir Fiyatlama mevcut.
    2 dolara daha çok var üstad zaten.

Sayfa 422/1004 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •