Sayfa 527/1004 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1 yildir gedza kafamda yazili tabloya gerek yok topragim. Nasil bir buyumenin icinde oldugunu daha once yazmistik. Yakinda kap lar ile gomlegin dar geldigini herkes gorur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,043
    Gedzanın şimdiye kadar hangi kaleminde nasıl bir gelişme gösterdiğini halen görebilmiş değilim.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

3. Tüm dostlarimin Cumhuriyet Bayramımı kutlarim.

4.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Gedzanın şimdiye kadar hangi kaleminde nasıl bir gelişme gösterdiğini halen görebilmiş değilim.
    Biz hissde iken neyse o üstadım hemen hemen, piyasa bize kafayı sıyırttırmak için var

5. https://www.ensonhaber.com/gundem/cu...lendirmektedir

Burada Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Aziz Atatürk; Cumhuriyetimizin 97'nci yıl dönümüne kavuşmanın mutluluğunu yaşadığımız bu özel günde bir kez daha huzurundayız. Zatıalinizi, Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

"KARARLILIĞIMIZ DAHA DA ARTIYOR"
    Bize emanetiniz olan Cumhuriyeti ileriye taşımak, hedefleri ve hayalleri ile buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Türkiye bugün demokrasiden özgürlüklere, savunmadan ekonomiye, sağlıktan dış politikaya kadar her alanda başarıdan başarıya koşmaktadır. Ülkemizin önünü kesmeye yönelik içeriden ve dışarıdan gelen saldırılar mücadele azmimizi güçlendirmekte, kararlılığımızı daha da artırmaktadır.

"ORTAK GELECEĞİMİZE DOĞRU YÜRÜYORUZ"
    Zaferlerle dolu şanlı mazimizden cesaret alarak birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde ortak geleceğimize doğru yürümeye devam edeceğiz. Ruhun şad olsun." ifadelerini kullandı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,043
     Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Biz hissde iken neyse o üstadım hemen hemen, piyasa bize kafayı sıyırttırmak için var
    Aynen abi. Gedza 4.XX lirada iken sahip olduğu rasyoları hiç değişmeden aynen koruyor, üzerine 1 gram gelişme koyamadı. Halen bu göstergeler onu dinç tutuyor...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,043
    Acsel de öyle. Her çeyrek yeni bir umut deyip, bir sonrakini bekleye, bekleye, vaktini geçirdi yatırımcı. Gedza ondan bir iki tık daha iyi tabiiki...

8.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Aynen abi. Gedza 4.XX lirada iken sahip olduğu rasyoları hiç değişmeden aynen koruyor, üzerine 1 gram gelişme koyamadı. Halen bu göstergeler onu dinç tutuyor...
    şimdi üşeniyorum topiğe alıntıladığım verilerini bulmaya ama öz sermayesi azda olsa artmıştır.

Sayfa 527/1004 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •