Sayfa 53/1004 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

sabah bir arkadaş katmercilerden bahsetmişti,maşallah tavana gitmiş... ithal edilecek tarım aletlerine gelen extra vergi tümoya değilde katmercileremi yaradı acep? tarım aleti yapıyormu onuda bilmiyorum ama.

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    söktaş bedelli artırım üzerine neredeyse tavan oluyordu.
    şimdi gittim topiğe baktım, sn refaba yazmış, nerde bedelli orda sn refaba...
    bu yıl onun yılı olabilir, arkasından konuşmuş olmamak için, kendisine selamlar, saygılar...
    her zaman sessizce takipteyim
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    bütün hafta içi kütahya civarında çalışıyorum, bir kişide demediki KUTPO gidecek
    nasip değilmiş be hocam, ama gülümsettin bizleri....

4. keşke sn refaba,
    buraya gelse, bedelli ve rüçhanlarda nasıl işlem yapılır gibi tecrübelerini aktarsa çok güzel olur.

arkadaşlar, kime neyi soracağımızı bilmek açısından uzmanlık alanlarımızı paylaşsak fenamı olur. ben başlayayım, aslım artvin ben istanbul doğumluyum halada istanbulda ikamet ediyorum.30 yıldır haberleşme sektörünün içindeyim. analog telefonlarla başladığım meslek hayatımda ülkeyi birkaç tur döndüm,40 civarındada ülkede çalıştım. şu an bir çin firmasında hızlı tren projelerinden birini yönetiyorum. GSM baz istasyonları yada hızlı trenler hakkında sormak istedikleriniz varsa cevaplamaya hazırım. borsaya 1986 da tophanede ayaklı borsa varken,hisse alım satım işi yapan bir borsa esnafının tezgahında çalışırken bulaştım.

Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    keşke sn refaba,
    buraya gelse, bedelli ve rüçhanlarda nasıl işlem yapılır gibi tecrübelerini aktarsa çok güzel olur.
    tanıyorsanız özelden bi mesaj atın davet edin.

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    tümosan yada gedzayı kastediyorsanız hiç almadı. bende var onlar.
    Sayın kuluçka selec için demiştim

selec i sattı o çoktaaannnnn... bana diyo gözün üzerinde olsun diye.. selec şu an gitmiyorsa sebebi komutan değil.

Sayfa 53/1004 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •