Sayfa 602/1004 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Ayrıca , fiyat normallesmeleri daha sert yukarı ataklar yaratabilir.
    Yaşanmış zirve fiyatlamalarda tahta yapıcılar , tahtalara mal gelmediği biliyor.
    Bankalara gelen alış dalgasında ,seyirci olan ve süzülen tahtalar fırsat fiyatlamaları değerlendirecektir.

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2. Piaysadan korkmadan hareket edilmeli ,panic satış ve panic alış ordinolarına eşlik edilmemeli.
    Bankalarda ( büyük para için) kar reazilasyonları olacaktır..
    Ancak maraton tahtalar buna eşlik etmeyebilir.

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Antidepresan saatimiz gelmiş

Saygılar
    Bende diyordum ilaç saatimiz geldiydi diye)

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Beklenen satışlar geldi mi bugün?

Böyle bir günde de gelmediyse ne düşünmek gerekir?
    Dostum Gedza için soruyorsan .. 34 üzeri fiyatlamalara kadar satış gelmeyecek, maratoncular dökülecek.
    34 ile 48 TL arası maratonda kalan 1 / 2 yatırımcı kalacak.
    48 TL üzeri ni o günlerde konuşuruz...cool:;;
    Saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Ekranların kapanması gereken bir gündü...(maratoncular için)
    Bu tip günlerde algı pozisyon eksiltmeye yöneltir.
    Yarın fiyatlamalar normale dönecektir.
    Saygılar bol kazançlar

Bunu basarabirsem abi heralde yavastan yatirimci olma yolunda bir mesafe katetmiş sayarım kendimi. Valla ne diyeyim gozler yine ekrandaydı.

İngiliz basını, Azerbaycan ve Ermenistan arasındaki anlaşmayla, Türkiye'nin Rusya'nın "arka bahçesindeki" yerini sağlamlaştırdığını ve Moskova'nın bölgedeki tek güç olmadığını gösterdiğini yazdı. Rusya'nın bölgeye barış gücü gönderecek olmasını, "aldatıcı bir dış politika zaferi" olarak niteleyen Ruslan Pukhov, "Acı gerçek şu. Moskova'nın Trans-Kafkasya bölgesindeki nüfuzu keskin bir şekilde azalırken, başarılı ve hırslı bir Türkiye'nin prestiji, tam tersine inanılmaz derecede arttı." değerlendirmesinde bulundu.
    https://www.takvim.com.tr/dunya/2020...igini-gosterdi

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dostum Gedza için soruyorsan .. 34 üzeri fiyatlamalara kadar satış gelmeyecek, maratoncular dökülecek.
    34 ile 48 TL arası maratonda kalan 1 / 2 yatırımcı kalacak.
    48 TL üzeri ni o günlerde konuşuruz...cool:;;
    Saygılar

Dostum anlamadığım,

- Satış gelmeyecekse maratoncular nasıl dökülecek? 34 üstünde mi döküleceğini düşünüyorsun? 34 'e kadar mı?

- Sen böyle yazdıktan sonra buradaki maratoncular dökülür mü? Yoksa buranın dışında da maratoncu var mı bildiğin?

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Dostum anlamadığım,

- Satış gelmeyecekse maratoncular nasıl dökülecek? 34 üstünde mi döküleceğini düşünüyorsun? 34 'e kadar mı?

- Sen böyle yazdıktan sonra buradaki maratoncular dökülür mü? Yoksa buranın dışında da maratoncu var mı bildiğin?
    öyle hareketler olacakki,benim yazdıklarım aklınıza dahi gelmeyecek panic satış yapacaksınız demek istemiş galiba. yada marjı o kadar çok açacaklarki sat/al yaparak kazanılacağını hakşedecekler hepimize.

Sayfa 602/1004 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •