Sayfa 606/1004 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. ispanyol gribi iki yolda sonlanmış.

Son dakika haberine göre sanayi üretim endeksi, Kovid-19 salgın sürecinde normalleşme sonrası artışını sürdürerek, eylülde aylık bazda yüzde 1,7, yıllık yüzde 8,1 yükseldi.
    https://www.takvim.com.tr/ekonomi/20...eksi-rakamlari

3. Ve ABD Genelkurmay Başkanı Trumpa ayar çeker... Biz krallara, diktatörleri vs. korumak için yemin etmedik... Biz Asker olarak anayasayı korumak için yemin ettik... kralcıplak(alıntıdır)

özgürlükler ülkesine bakın!
    bizde yiyoruz işte. seçilen adama kral demek diktatör demek!
    fetö emperyalizmdir her yerde görevdedir.

4.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Ve ABD Genelkurmay Başkanı Trumpa ayar çeker... Biz krallara, diktatörleri vs. korumak için yemin etmedik... Biz Asker olarak anayasayı korumak için yemin ettik... kralcıplak(alıntıdır)

özgürlükler ülkesine bakın!
    bizde yiyoruz işte. seçilen adama kral demek diktatör demek!
    fetö emperyalizmdir her yerde görevdedir.
    Bu nasıl oluyor yaw birisi seçilince seçilmiş başkan, diğeri seçilirse diktatör?

5.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    borcumun olmasını tercih ederdim.
    bu cevap galiba ters geldi sana , aslında sorun şu olsaydı verdiğim cevap daha doğru olurdu
    şu anda dolar borç alırmısın yoksa verirmisin?

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    bu cevap galiba ters geldi sana , aslında sorun şu olsaydı verdiğim cevap daha doğru olurdu
    şu anda dolar borç alırmısın yoksa verirmisin?
    benim dolarla falan işim olmadığını bilirsin. olsaydıda satardım. ayrıca ben hep kasasında para olandan taraf olmayı seçerim. sonuçda borçlu borçludur.

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    benim dolarla falan işim olmadığını bilirsin. Olsaydıda satardım. Ayrıca ben hep kasasında para olandan taraf olmayı seçerim. Sonuçda borçlu borçludur.
    İşinin olup olmaması farklı şey aslında sorunun içinde doların yönünün ne olacağına dair fikrimin ne olduğu gizli soru, doalrla benimde işim yok olmaz ne borç alırım ne veririm.
    firmalara gelince onlar dolar borçlu oldukları için bilançolarında zarar yazdılar
    eğer dolar düşecekse de kar yazacaklar
    şişedeki sıkıntı şimdi kasasında dövizin olması, soda da öyleydi.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    İşinin olup olmaması farklı şey aslında sorunun içinde doların yönünün ne olacağına dair fikrimin ne olduğu gizli soru, doalrla benimde işim yok olmaz ne borç alırım ne veririm.
    firmalara gelince onlar dolar borçlu oldukları için bilançolarında zarar yazdılar
    eğer dolar düşecekse de kar yazacaklar
    bemde diyorumki dolar borcum dolayısıyle kar yazacaksam eksik olsun. kasamda para olsun borçlu olmayayım. dolardan dolayı artı gelen bilançoyu dikkate alıpta hisse alanında vay haline.

Sayfa 606/1004 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •