Sayfa 633/1004 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Yau gitti dobra geldi birkac ismi lazım değil.. kardeşim burasi geyik odasi ..zrt prt propaganda yapmayın ....
    Sacma gazetelerden sacma haberler paylasip ustune yorum yapiyorsunuz.. burada siyasi içerikler paylasmayin.... ortamı bozmayin...kendi fikriniz size kalsın....

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Yau gitti dobra geldi birkac ismi lazım değil.. kardeşim burasi geyik odasi ..zrt prt propaganda yapmayın ....
    Sacma gazetelerden sacma haberler paylasip ustune yorum yapiyorsunuz.. burada siyasi içerikler paylasmayin.... ortamı bozmayin...kendi fikriniz size kalsın....

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yazı yazdığın odayı açanın kim olduğuna bi bak ondan sonra geldi ismi lazım değil falan de. hiç kimse yokken ben vardım burada. yorumda yok orada. benim bile bildiğim daveti bir milletvekili nasıl bilemez dedim hepsi o. parti adı yada vekil adı önemli değil, ayrıca o haber birçok gazetede var.

Dağlık Karabağ'da anlaşmaya varan ve yenilgiyi kabul eden Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın bazı askerleri bölgeden çekilmeyi reddediyor. Ormanlık alandaki milis gruplar Rus Barış Gücüne ateş açarken, iddialara göre Paşinyan Rus lideri Putin'i aradı ve "Beni dinlemiyorlar, itaat etmiyorlar" diyerek yardım istedi.
    https://www.haberler.com/pasinyan-so...740465-haberi/

4. Komşunun karnı ağrınca sende karnını tutarsın kültürüyle büyünülen bir toplumda siyasetten uzak kalmak kalabilmek nasıl şey yaw.

Dağdan gelip bağdakine laf sokmakda nasıl bişey.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    topiklerde hisse harici geyik yapmak yasak olduğundan burada bol bol muhabbet edebiliriz.
    kurucu üyesinden bu sayfanın ilk mesajı.

6. https://www.ensonhaber.com/gundem/az...e-kabul-edildi

Azerbaycan'a asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel Kurulu'nda onaylandı.

Bu kararla birlikte Türk askeri, Karabağ'daki ortak merkezde 1 yıl süreyle görevlendirilecek.

4 PARTİDEN TEZKEREYE EVET OYU
    Tezkere TBMM'nin Genel Kurulu'nda kabul edildi. AK Parti, CHP MHP ve İYİ Parti tezkereye 'evet' oyu verdi.

7. https://www.ensonhaber.com/dunya/abd...imina-baslandi

ABD'nin 4 eyaletinde aşı dağıtımına başlandı
    Pfizer, Alman biyoteknoloji şirketi BioNTech ile koronavirüse karşı geliştirdiği aşının pilot dağıtımına New Mexico, Rhode Island, Tennessee ve Texas eyaletlerinde başladı.

Sayfa 633/1004 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •